Strona z menu online i kodem QR za 0 zł!

Daj Gościom możliwość wygodnego przeglądania menu online dzięki kodom QR i edytuj pozycje w dowolnym momencie! Odbierz menu online za 0 zł miesięcznie i korzystaj bez dodatkowych opłat, warunków czy umowy na system POS!

Wprowadź nowe technologie do swojego lokalu gastronomicznego. Własne menu online pozwoli Ci edytować ofertę kilkoma kliknięciami i zawsze prezentować aktualne dania i ceny. Schowaj je pod kodem QR i pozwól Gościom wygodnie skanować i otwierać stronę z menu.

Skorzystaj z naszej promocji i uruchom menu online z kodem QR, bez dodatkowych opłat i bez podpisywania umowy na system POS! Kliknij w banner poniżej i poznaj szczegóły.

New call-to-action

Szybkie przeglądanie aktualnego menu

Menu online pozwoli Ci przyspieszyć obsługę Gości. Zamiast czekać na podanie papierowej karty przez kelnera klienci mogą zeskanować kod QR smartfonem i zacząć od razu przeglądać aktualne menu.

Kody QR odsyłające do aktualnego menu można zamieścić w dowolnym miejscu – na stolikach, ladzie, na szybie lokalu, ścianie food trucka, czy na ulotkach. W miejscowościach turystycznych zamiast zamieszczać papierową kartę na zewnątrz możesz przyciągnąć wzrok kodem QR np. na witrynie lokalu. Klient wygodnie przejrzy Twoje menu na telefonie.

Wygodna edycja i łatwe wprowadzanie zmian

Menu online możesz samodzielnie edytować w dowolnym momencie i szybko wprowadzać zmiany, np. dodawać lub usuwać dania, albo aktualizować ich ceny. To duża oszczędność w porównaniu do konieczności drukowania papierowej karty po każdej zmianie.

Jeśli zamieścisz link do Twojego menu w social mediach, wizytówce Google czy ulotkach wystarczy, że jeden raz wprowadzisz zmiany, a informacje zaktualizują się wszędzie. Skończ ze zbędnym przepisywaniem czy podmienianiem plików PDF kub zdjęć w zakładce menu na Facebooku lub stronie WWW.

Wirtualne menu pozwala dodać do potraw zdjęcia, opisy, listę składników i alergenów, co na pewno docenią Goście.

Menu online za 0 złotych miesięcznie

Zapłać tylko 1 zł netto za aktywację menu online z kodem QR! Nie nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat i nie wymagamy podpisywania umowy na system POS! Nasze menu online to brak opłat za serwer i dodatkowych warunków!

Tylko kilka kroków dzieli Cię od uruchomienia swojego menu online! Kliknij w banner na dole strony, by poznać szczegóły i zgłoś się pod odbiór menu online z kodem QR.

New call-to-action

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *