Uruchom QR kody w swojej restauracji i zarządzaj menu w czasie rzeczywistym!

Na kwiecień POSbistro przygotowało wyjątkową ofertę dla nowych klientów! Zgłoś się, by otrzymać stronę z aktualnym menu i odeślij do niej Gości za pomocą kodów QR! 

Zaczyna się sezon gastronomiczny, do którego warto dobrze się przygotować! Daj swoim Gościom możliwość wygodnego przeglądania aktualnego menu na stronie internetowej i wykorzystaj kody QR do promocji. Po zeskanowaniu kodu QR telefonem Klient od razu wyświetli menu online. 

Chcesz wypróbować to rozwiązanie w swoim lokalu? Skorzystaj z wyjątkowej promocji POSbistro, która obowiązuje TYLKO w kwietniu!

Przygotujemy dla Ciebie bezpłatną stronę z Twoim menu. Wszystkie zmiany w menu, jakie wprowadzisz do POSbistro automatycznie dodadzą się do menu na stronie, co sprawi, że Twoja oferta online będzie zawsze aktualna! 

Otrzymasz również kod QR do swojego menu online, dzięki czemu umieścisz link aktualnej oferty w postaci kwadratowego znaczka gdzie tylko zechcesz!

Kod QR możesz np.:

  • zamieścić na ulotkach i innych materiałach drukowanych,
  • ustawić w stojakach na stolikach lub ladzie,
  • przykleić w formie naklejki na szybę lub witrynę,
  • umieścić na ścianie foodtrucku lub innego punktu gastronomicznego,
  • dodać na papierowe karty lojalnościowe do zbierania pieczątek.

Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia 🙂

New call-to-action

Zobacz co zyskasz, dzięki naszej naszej kwietniowej promocji:

Darmowa strona z menu dla restauracji

Sami przygotujemy dla Ciebie stronę internetową, za którą nie będziesz musiał płacić. Obsługą strony zajmie się POSbistro. Jedyne co zależy od Ciebie to zamieszczenie menu dla Klientów w naszym systemie POS.

Aktualne menu online

Na stronie wyświetli się zawsze aktualne menu. Wystarczy, że wprowadzisz zmiany w jednym miejscu – systemie POSbistro – a dane na stronie automatycznie się zaktualizują! Jeśli często zmieniasz lunch czy danie dnia, Goście bez problemu odnajdą aktualną ofertę, a ty nie będziesz musiał bawić się z ciągłe przepisywanie dań i aktualizowanie strony! Koniec monotonnego przepisywania i aktualizowania wszystkich miejsc, gdzie zamieściłeś swoją ofertę, jak np. pliki PDF na Facebooku. Posbistro zrobi to za Ciebie! Twoje nowe menu na stronie będzie zawsze prezentować aktualną ofertę, więc umieść je w swoich social mediach.

W wielu lokalach menu ukryte pod kodem QR jest jedynym dostępnym w lokalu! Przez to właściciel nie ponosi kosztów dodruku papierowych kart w przypadku ich zniszczenia lub dezaktualizacji. 

Nowe formy promocji

Pokaż Gościom, że prowadzisz nowoczesny lokal! Zamieść kody QR na ulotkach, przy barze czy na szybie. Wszyscy posługujemy się dzisiaj telefonami, więc zeskanowanie kodu to wygodna i prosta forma przejrzenia menu. 

Uwaga! Promocja trwa tylko do końca kwietnia! Zgłoś się już dziś i wejdź w sezon gastronomiczny z menu online i kodami QR!

Kliknij w banner poniżej i wypełnij formularz zgłoszeniowy. 

New call-to-action

Anna Siwek

Jako absolwentka marketingu i komunikacji rynkowej oraz edytorstwa, wiedzę wyniesioną ze studiów przekuwam w tworzenie atrakcyjnych i przydatnych treści dla właścicieli lokali gastronomicznych. Pokazuję jak wykorzystać nowoczesne systemy POS, by z sukcesem prowadzić własny biznes. W wolnym czasie z zamiłowaniem przemierzam szlaki krakowskiej gastronomii.

Anna Siwek has 164 posts and counting. See all posts by Anna Siwek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *