Black Friday w POSbistro – aż 3 promocje do wyboru

Z okazji Black Friday przygotowaliśmy specjalną ofertę z 3 promocjami do wyboru! Skorzystaj z wyjątkowej promocji i rozkręć swoje zamówienia online i w dowozie!

W tym roku na promocję Black Friday przygotowaliśmy specjalną ofertę dla lokali gastronomicznych, które chcą sprzedawać więcej jedzenia przez internet i sprawnie obsługiwać zamówienia w dowozie. Przy zakupie Pakietu Delivery, czyli kompleksowego rozwiązania dla lokali z dowozami możesz odebrać 1 z 3 wyjątkowych prezentów!

1. Strona WWW dla restauracji o wartości 1000 zł

Jeśli zdecydujesz się na ten wariant, przygotujemy w pełni funkcjonalną stronę WWW dla Twojego lokalu, na której możesz uruchomić własne zamówienia online! Na nowej stronie możesz umieścić informacje o restauracji, dane kontaktowe, zdjęcia potraw i menu online oraz dostosować kolorystykę i zamieścić własne logo.

2. Kampania reklamowa w wyszukiwarce Google o wartości 500 zł

Stworzymy dla Ciebie kampanię reklamową w wyszukiwarce Google o wartości 500 zł (w tym 250zł budżetu na same reklamy), która będzie promować Twoje wirtualne menu! Dzięki niej więcej osób odwiedzi Twoją stronę. Klienci z Twojej okolicy, którzy zaczną szukać w wyszukiwarce np. informacji o jedzeniu na dowóz, będę mogli w prosty sposób trafić na Twoje menu online!

3. Zniżka -20% na Pakiet Delivery

Możesz również wybrać trzeci wariant naszej promocji i odebrać zniżkę -20% przez pierwsze 3 miesiące na Pakiet Delivery. Jest to pakiet POSbistro, który zawiera zestaw aplikacji i funkcji, które umożliwią Ci sprawną obsługę zamówień na miejscu, w dowozie i uruchomienie własnego sklepu online! Więcej informacji znajdziesz w cenniku POSbistro.

New call-to-action

Jeśli chcesz zobaczyć szczegóły naszej promocji z okazji Black Friday i przeczytać regulamin, kliknij w banner powyżej, by przejść do strony z promocją i formularza zgłoszeniowego. Jeśli już teraz zainteresowałeś się naszą promocją, możesz również wypełnić formularz na dole strony.

Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia szczegółów.

Anna Siwek

Jako absolwentka marketingu i komunikacji rynkowej oraz edytorstwa, wiedzę wyniesioną ze studiów przekuwam w tworzenie atrakcyjnych i przydatnych treści dla właścicieli lokali gastronomicznych. Pokazuję jak wykorzystać nowoczesne systemy POS, by z sukcesem prowadzić własny biznes. W wolnym czasie z zamiłowaniem przemierzam szlaki krakowskiej gastronomii.

Anna Siwek has 161 posts and counting. See all posts by Anna Siwek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *