Black Friday w POSbistro – aż 3 promocje do wyboru

Z okazji Black Friday przygotowaliśmy specjalną ofertę z 3 promocjami do wyboru! Skorzystaj z wyjątkowej promocji i rozkręć swoje zamówienia online i w dowozie!

W tym roku na promocję Black Friday przygotowaliśmy specjalną ofertę dla lokali gastronomicznych, które chcą sprzedawać więcej jedzenia przez internet i sprawnie obsługiwać zamówienia w dowozie. Przy zakupie Pakietu Delivery, czyli kompleksowego rozwiązania dla lokali z dowozami możesz odebrać 1 z 3 wyjątkowych prezentów!

1. Strona WWW dla restauracji o wartości 1000 zł

Jeśli zdecydujesz się na ten wariant, przygotujemy w pełni funkcjonalną stronę WWW dla Twojego lokalu, na której możesz uruchomić własne zamówienia online! Na nowej stronie możesz umieścić informacje o restauracji, dane kontaktowe, zdjęcia potraw i menu online oraz dostosować kolorystykę i zamieścić własne logo.

2. Kampania reklamowa w wyszukiwarce Google o wartości 500 zł

Stworzymy dla Ciebie kampanię reklamową w wyszukiwarce Google o wartości 500 zł (w tym 250zł budżetu na same reklamy), która będzie promować Twoje wirtualne menu! Dzięki niej więcej osób odwiedzi Twoją stronę. Klienci z Twojej okolicy, którzy zaczną szukać w wyszukiwarce np. informacji o jedzeniu na dowóz, będę mogli w prosty sposób trafić na Twoje menu online!

3. Zniżka -20% na Pakiet Delivery

Możesz również wybrać trzeci wariant naszej promocji i odebrać zniżkę -20% przez pierwsze 3 miesiące na Pakiet Delivery. Jest to pakiet POSbistro, który zawiera zestaw aplikacji i funkcji, które umożliwią Ci sprawną obsługę zamówień na miejscu, w dowozie i uruchomienie własnego sklepu online! Więcej informacji znajdziesz w cenniku POSbistro.

New call-to-action

Jeśli chcesz zobaczyć szczegóły naszej promocji z okazji Black Friday i przeczytać regulamin, kliknij w banner powyżej, by przejść do strony z promocją i formularza zgłoszeniowego. Jeśli już teraz zainteresowałeś się naszą promocją, możesz również wypełnić formularz na dole strony.

Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia szczegółów.

Anna Siwek

Jako absolwentka marketingu i komunikacji rynkowej oraz edytorstwa, wiedzę wyniesioną ze studiów przekuwam w tworzenie atrakcyjnych i przydatnych treści dla właścicieli lokali gastronomicznych. Pokazuję jak wykorzystać nowoczesne systemy POS, by z sukcesem prowadzić własny biznes. W wolnym czasie z zamiłowaniem przemierzam szlaki krakowskiej gastronomii.

Anna Siwek has 164 posts and counting. See all posts by Anna Siwek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *