Zapraszamy do Warszawy! 5-7 kwietnia 2017 EUROGASTRO

Drodzy Państwo,

już od najbliższej środy(5.04), aż do piątku na próżno nas szukać w biurze. Jak zwykle o tej porze będziemy prezentować POSbistro na targach EuroGastro w Warszawie. Z roku na rok, mamy coraz więcej do pokazania, więc tym razem skupimy się na przedstawieniu nowości, które mają za zadanie pomóc Państwu w pracy, oszczędzać czas i przyczynić się do zwiększenia obrotów.

Wymieńmy je zatem:

Moduł Terminal mini – czyli jeszcze bardziej mobilna, dopasowana do ekranów smartfonów wersja POSbistro. Terminal mini to 100-tu procentowy system POS na smartfony. Co to oznacza? To oznacza, że zoptymalizowaliśmy aplikację POSbistro w ten sposób, aby zainstalowana na telefonie była również w 100% użyteczna oraz intuicyjna dla kelnerów.

Aplikacja POScaller – to najnowsza aplikacja, zintegrowana z systemem POSbistro, która służy do odbioru zamówień telefonicznych na ekranie tabletu. Aplikacja automatycznie wskazuje informacje o dzwoniącym, a także historię jego zamówień. Jeśli klient, który dzwoni aby złożyć zamówienie, jeszcze nie został zapisany do bazy danych, aplikacja POScaller daje taką możliwość. Informacje o złożonym rachunku, kwocie, a także adres dostawy mogą zostać wydrukowane na drukarce fiskalnej lub bonowej i przekazane kierowcy. Aplikacja zdecydowanie usprawnia obsługę, oszczędza czas oraz niweluje pomyłki.

CFD (ang. Customer Facing Display) – to kolejny moduł aplikacji POSbistro, dedykowany lokalom gdzie zamówienia składa się z reguły przy ladzie. Dzięki CFD możemy skierować ekran małego tabletu w stronę klientów, aby wyświetlać im szczegóły zamówienia oraz zdjęcia potraw, które zamówili. W międzyczasie, można wyświetlać dowolne prezentacje np.informujące o super promocjach w lokalu.

Moduł numerków zamówień – czyli bardzo przydatny element oprogramowania dla barów szybkiej obsługi i innych tego typu lokali, gdzie prędkość i precyzyjność wydawania posiłków odgrywa kluczową rolę. Moduł można wyświetlać na ekranie, umieszczając go wysoko nad ladą. Będzie on informował klientów, które zamówienia są ‘w trakcie’, a które do odbioru.

New call-to-action

E-menu – czyli menu w formie elektronicznej, które można zainstalować na tabletach. To rozwiązanie oprócz możliwości przeglądania szczegółów dot. potraw opatrzonych pięknymi zdjęciami, posiada również funkcję przywoływania kelnera do stolika.

Moduł prezentacji – świetna sprawa dla tych wszystkich, którzy zastanawiają się jak zwiększyć zyski ze sprzedaży. Można to zrobić m.in. dzięki prezentacji interesujących treści na ekranie telewizora. Mogą to być zdjęcia potraw, informacje o zniżkach, promocjach, propozycje dań na dany dzień itp.

DirectBistro – jest to dodatkowa aplikacja służąca do składania zamówień online. Dzięki niej klienci lokalu mogą zamówić posiłek z opcją dowozu, pre-order lub na wynos. Mogą również znaleźć lokal w najbliższej okolicy i ustalić trasę prowadzącą do niego. Ponadto, DirectBistro posiada rozbudowane możliwości tworzenia własnych programów lojalnościowych. Aplikacja jest w pełni zintegrowana z systemem POSbistro, dzięki czemu wszystkie zamówienia trafiają bezpośrednio do systemu.

Zobacz, co jeszcze kryje w sobie DirectBistro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *