BDO i opakowania w gastronomii – nowe wytyczne od  2024! DARMOWY WEBINAR

Zapraszamy na webinar z ekspertami „BDO i opakowania w gastronomii! Nowe wytyczne od 2024”, podczas którego omówimy czym jest obowiązkowy rejestr w Bazie Danych Odpadowych i jakie są aktualne przepisy dotyczące ewidencji opakowań w lokalach gastronomicznych.

Czego dowiesz się z webinaru?

Webinar kierujemy zarówno do przedsiębiorców, którzy chcą otworzyć swój pierwszy lokal gastronomiczny i poznać obowiązujące ich przepisy dotyczące odpadów i opakowań, ale również do restauratorów szukających informacji o dyrektywie plastikowej, która weszła w życie na początku roku 2024. 

W ramach wydarzenia omówimy:

✅ Czym jest BDO, kogo dotyczy i dlaczego jest tak ważne w gastronomii?

✅ Ważne daty i terminy związane z BDO

✅ Czym jest wprowadzenie opakowania i jakie niesie ze sobą obowiązki? + przykłady

✅ Odpad vs opakowanie w gastronomii

✅ Jednorazowe opakowania z plastiku – nowy obowiązek Dyrektywy SUP

✅ Sesja Q&A

Poznaj organizatorów webinaru o BDO

Webinar powstał we współpracy: TOM-DOLEKO-EKOLA, AB-ECO oraz POSbistro.

Organizacja Odzysku TOM-DOLEKO-EKOLA przejmuje od przedsiębiorców realizację ustawowych obowiązków związanych z wprowadzaniem do obrotu opakowań, baterii i akumulatorów oraz sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

AB-ECO świadczy kompleksowe usługi z zakresu ochrony środowiska. Szkolą, doradzają, pomagają uzyskać szereg pozwoleń administracyjnych. Firma posiada wieloletnie, praktyczne doświadczenie w obsłudze firm produkcyjnych i usługowych.

POSbistro to mobilne oprogramowanie dla gastronomii z modułem do zarządzania magazynem i kontrolowaniem stanu produktów które ułatwia analizowanie zapotrzebowań lokalu gastronomicznego.

Przypominamy, że udział w webinarze jest darmowy. Wystarczy tylko zarejestrować miejsce. Zrobisz to tutaj. 👇

New call-to-action

Magda Okaz

Na co dzień łączę doświadczenie zdobyte w pracy w gastronomii oraz w marketingu, by tworzyć kreatywne treści internetowe dla restauratorów. Poprzez komunikację w mediach społecznościowych podpowiadam, jak wykorzystać nowoczesne systemy POS, by zarządzanie biznesem było proste i wygodne. W wolnym czasie zagłębiam się w świat historii true crime i psychologii.

Magda Okaz has 66 posts and counting. See all posts by Magda Okaz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *