Otwieramy sklep z profesjonalnymi poradnikami dla gastronomii!

Szukasz rzetelnej wiedzy o tym jak prowadzić gastronomię, reklamować lokal w Internecie i skąd czerpać inspiracje? Odwiedź nasz nowy sklep z poradnikami, w których znajdziesz masę przydatnych informacji i porad!

Sklep z e-bookami POSbistro

Sklep POSbistro już działa! Będziecie mogli w nim zakupić materiały edukacyjne, które pomogą wam w prowadzeniu lokalu gastronomicznego i zwiększaniu zysków!

Pierwszym e-bookiem w naszym sklepie jest „Promocja restauracji w sieci”. Z tym poradnikiem naucz się samodzielnie ustawiać reklamy na Facebooku i reklamować ją w internecie! Krok po kroku wyjaśniliśmy w nim jak utworzyć konto firmowe i ustawić pierwszą kampanię reklamową na Facebooku!

E-book „Promocja restauracji w sieci” jest dostępny wyłącznie w nowym sklepie POSbistro! By wejść do sklepu, kliknij w poniższy banner.

New call-to-action

Anna Siwek

Jako absolwentka marketingu i komunikacji rynkowej oraz edytorstwa, wiedzę wyniesioną ze studiów przekuwam w tworzenie atrakcyjnych i przydatnych treści dla właścicieli lokali gastronomicznych. Pokazuję jak wykorzystać nowoczesne systemy POS, by z sukcesem prowadzić własny biznes. W wolnym czasie z zamiłowaniem przemierzam szlaki krakowskiej gastronomii.

Anna Siwek has 161 posts and counting. See all posts by Anna Siwek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *