Otwieramy sklep z profesjonalnymi poradnikami dla gastronomii!

Szukasz rzetelnej wiedzy o tym jak prowadzić gastronomię, reklamować lokal w Internecie i skąd czerpać inspiracje? Odwiedź nasz nowy sklep z poradnikami, w których znajdziesz masę przydatnych informacji i porad!

Sklep z e-bookami POSbistro

Sklep POSbistro już działa! Będziecie mogli w nim zakupić materiały edukacyjne, które pomogą wam w prowadzeniu lokalu gastronomicznego i zwiększaniu zysków!

Pierwszym e-bookiem w naszym sklepie jest „Promocja restauracji w sieci”. Z tym poradnikiem naucz się samodzielnie ustawiać reklamy na Facebooku i reklamować ją w internecie! Krok po kroku wyjaśniliśmy w nim jak utworzyć konto firmowe i ustawić pierwszą kampanię reklamową na Facebooku!

E-book „Promocja restauracji w sieci” jest dostępny wyłącznie w nowym sklepie POSbistro! By wejść do sklepu, kliknij w poniższy banner.

New call-to-action

Anna Siwek

Jako absolwentka marketingu i komunikacji rynkowej oraz edytorstwa, wiedzę wyniesioną ze studiów przekuwam w tworzenie atrakcyjnych i przydatnych treści dla właścicieli lokali gastronomicznych. Pokazuję jak wykorzystać nowoczesne systemy POS, by z sukcesem prowadzić własny biznes. W wolnym czasie z zamiłowaniem przemierzam szlaki krakowskiej gastronomii.

Anna Siwek has 164 posts and counting. See all posts by Anna Siwek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *