Pierwsza interaktywna restauracja na Tajwanie!

MoJo iCuisine to pierwsza w pełni interaktywna restauracja na Tajwanie. Stoły umieszczone wewnątrz lokalu są wyposażone w czujniki dotykowe i interfejs pozwalający wyświetlać obraz dla osób siedzących naprzeciwko siebie. Jak to działa?

© Moxie Design

Czujniki wbudowane w interaktywny stół pozwalają nie tylko przeglądać menu restauracji. Goście mogą również samodzielnie zamówić danie, zmienić wzór wyświetlanego obrusu, grać w gry czy oglądać reklamy.

Ale to jeszcze nie wszystko! System, który działa w MoJo iCuisine, zachęca klientów do wypełniania ankiet na temat lokalu i podawanych tam potraw. Dzięki temu właściciele poznają preferencje klientów i mogą dostosowywać menu do ich potrzeb.

1300816819-dsc-1449
© Moxie Design

Zamówienie składane za pomocą interaktywnego stołu trafia bezpośrednio na kuchnię i dodatkowo jest drukowane na rachunku. Goście mogą w każdej chwili sprawdzić swój rachunek i również za niego zapłacić.

1300816772-mgp7937
© Moxie Design

Klienci przyznają, że żywe i kolorowe grafiki wyświetlane na stołach sprawiają, że chciałoby się zjeść wszystkie dania z menu naraz.

Zobaczcie, jak interaktywna restauracja w Tajwanie wygląda to w rzeczywistości 🙂

Agnieszka Śliwińska/www.posbistro.com

Źródło: http://www.geek.com/; http://www.archdaily.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *