Tarcza Antykryzysowa 2.0 – bezpłatne webinarium z prawnikiem!

Masz pytania do tarczy 2.0? Weź udział w webinarium z prawnikiem!

Prowadzisz restaurację i chcesz ubiegać się o wsparcie w ramach tarczy 2.0, ale nie jesteś pewny czy spełniasz wszystkie warunki? Zastanawiasz się jak będzie wyglądać kwestia ewentualnych zwrotów?

Weź udział w BEZPŁATNYM WEBINARIUM, które organizujemy wraz z Adwokat Martą Kosecką – ekspertką w dziedzinie prawa w gastronomii! Omówimy na nim najważniejsze kwestie dotyczące Tarczy Antykryzysowej 2.0, a także ewentualnych zwrotów z tarczy 1.0. Na końcu spotkania uczestnicy będą mogli zadawać swoje pytania.

Webinarium odbędzie się w czwartek 21 stycznia o 15:00. By wziąć w nim udział zarejestruj się tutaj: ZAPISY NA WEBINAR lub kliknij w banner na dole strony.

By dołączyć do spotkania online z prawnikiem w czwartek o 15:00 skorzystaj z tego samego linku, co przy rejestracji.

New call-to-action

Anna Siwek

Jako absolwentka marketingu i komunikacji rynkowej oraz edytorstwa, wiedzę wyniesioną ze studiów przekuwam w tworzenie atrakcyjnych i przydatnych treści dla właścicieli lokali gastronomicznych. Pokazuję jak wykorzystać nowoczesne systemy POS, by z sukcesem prowadzić własny biznes. W wolnym czasie z zamiłowaniem przemierzam szlaki krakowskiej gastronomii.

Anna Siwek has 164 posts and counting. See all posts by Anna Siwek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *