PILNE: Rewolucja w zarządzaniu. Wirtualne okulary, które pozwalają kontrolować restaurację z domu!

Koniec udręki dla restauratorów, którzy nie mogą być fizycznie w lokalu.

Wielu właścicieli na pewno ma ten obraz w pamięci. Niby wszyscy pracownicy są w pracy, niby wszyscy klienci są sprawnie obsługiwani, niby utarg rośnie, ale gdy przychodziło wyjść z restauracji lub co gorzej być zmuszonym zostać w domu, to radość momentalnie zmieniała się w traumę. Dlaczego w tych momentach zyski spadają o połowę, a negatywne komentarze na fanpagu pojawiają się jak grzyby po deszczu?
Na szczęście POSbistro położyło temu kres i znów wyznacza trendy.

[banner id=”5424″]

Dzięki dodatkowemu modułowi, który wykorzystuje wirtualne okulary Gear VR firmy Samsung każdy restaurator może bez wychodzenia z domu kontrolować restaurację.

“Super sprawa, zakładam zestaw na głowę, rozglądam się w lewo i w prawo i już wiem co się dzieje za barem i kto jest w pracy” komentuje Pan Bartek z krakowskiego bistro.

“Jestem w szoku! Nigdy nie myślałem, że będę mógł spokojnie posłuchać sobie w domu muzyki poważnej, a przy okazji dzięki wirtualnej rzeczywistości otworzyć szufladę w restauracji i sprawdzić utarg” dodaje właściciel sieci restauracji “Beethoven i przyjaciele”.

Przemówiły tu nie tylko względy kontroli ale i prośby samych restauratorów. Jak wynika z raportu zamówionego przez Państwowy Instytut Telekomunikacyjny, 53% właścicieli po 15 minutach od opuszczenia restauracji wykonuje telefon do managera i pyta jaki jest aktualny obrót.

Ogromna praca jednak przed nami, bo apetyt rośnie w miarę jedzenia.

“Jak zdalnie sprawdzić czy zupa dnia nie jest za słona?” takie pytanie często pada z ust osób używających innowacyjnych rozwiązanie w sektorze HoReCa.

Możliwe, że już wkrótce i na to znajdziemy odpowiedź.

Artykuł opublikowany 1. kwietnia :)!…ale jeśli chcesz znaleźć podobne rozwiązanie, które ułatwi Ci kontrolę twojego biznesu POSnaj  historię POSownera

[banner id=”5004″]

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *