Zarządzanie konceptami gastronomicznymi w czasie kryzysu. DARMOWY WYKŁAD!

Jak w obecnych czasach polepszyć wyniki finansowe swojego biznesu? Jak monitorować wyniki oraz kontrolować zyski i straty? Obejrzyj wykład Piotra Grajewskiego, by się tego dowiedzieć. Już teraz możesz pobrać nagranie za darmo!

Strategia na trudne czasy

Dowiedz się jak analizować swój biznes gastronomiczny, by sprawnie zarządzać lokalem i minimalizować straty! Obejrzyj nagranie wykładu Zarządzanie konceptami gastronomicznymi w czasie kryzysu”, które w czasie ostatnich targów HoReCa poprowadził Piotr Grajewski z Kulinarisk Solutions.

Pan Piotr od wielu lat działa jako trener i doradca w projektach z sektora hospitality, które wspierając je od strony strategicznej. Kreowanie konceptów, zarządzanie operacyjne i rozwój biznesu nie mają przed nim tajemnic. 

Już teraz możesz obejrzeć za darmo nagranie z wykładu, który można było wysłuchać w czasie targów gastronomicznych! Wystarczy, że klikniesz w przycisk poniżej. 

Poznaj narzędzia dla restauratora

W trakcie wykładu “Zarządzanie konceptami gastronomicznymi w czasie kryzysu” zostały omówione aktualne warunki na rynku gastronomicznym i sposoby radzenia sobie z nowymi wyzwaniami. Piotr Grajewski omówił m.in.:

Arkusz P&L czyli podstawowy kalkulator dla właściciela lokalu gastronomicznego, który pozwala monitorować najważniejsze źródła przychodów i kosztów w lokalu, a tym samym kontrolować nadmierne wydatki i planować kolejne działania.

Business Model Canvas – startowy szablon modelu biznesowego, z którym można przeanalizować aż 9 kluczowych czynników, które wpływają na sukces. Podczas wykładu pokazaliśmy jak wykorzystać go do analizy rentowności restauracji.

Narzędzia ułatwiające tworzenie dochodowego menu, takie jak kalkulator food cost czy menu engineering to nieoceniona pomoc dla właściciela i szefa kuchni. 

Jednak to nie wszystko! W czasie godzinnej prelekcji poruszyliśmy również inne tematy. Oglądając nagranie z wykładu dowiesz się: 

✅ Jakie są największe bolączki restauratorów?

✅ Jak obecnie zachowują się goście i kto odnosi sukces?

✅ 3 strategie na trudne czasy!

✅ Diagnoza biznesu – menu engineering, analiza SWOT, tworzenie budżetu.

✅ Jak się wyróżnić, dzięki unikalnej propozycji wartości?

✅ Relacje z klientami – jak docierać do poszczególnych pokoleń?

Kliknij poniżej i wypełnij formularz, by obejrzeć nagranie! 👇

Checklista wdrożenie pracowników

Magda Okaz

Na co dzień łączę doświadczenie zdobyte w pracy w gastronomii oraz w marketingu, by tworzyć kreatywne treści internetowe dla restauratorów. Poprzez komunikację w mediach społecznościowych podpowiadam, jak wykorzystać nowoczesne systemy POS, by zarządzanie biznesem było proste i wygodne. W wolnym czasie zagłębiam się w świat historii true crime i psychologii.

Magda Okaz has 75 posts and counting. See all posts by Magda Okaz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *