Legalne wykorzystywanie muzyki w gastronomii. Pobierz DARMOWY E-BOOK!

Muzyka w restauracji wydaje się być jednym z fundamentów funkcjonowania lokalu. Zarówno goście, jak i sami pracownicy oczekują, że czas spędzony w tym miejscu umili im lecąca w tle muzyka. Warto jednak pamiętać, że legalne wykorzystywanie muzyki w gastronomii wiąże się ze spełnieniem konkretnych wymagań prawnych. Łatwo się w tym pogubić, dlatego też powstał nasz nowy e-book, który możesz pobrać zupełnie za darmo!

Muzyka w gastronomii – poznaj przepisy prawne i przykłady

Możliwość legalnego wykorzystania muzyki w restauracji bywa obwarowana wieloma przepisami prawa, w tym – jak się zapewne domyślasz – związanymi z obowiązkiem uiszczania opłat. Na rzecz kogo należy je uiszczać i czy tego obowiązku można uniknąć? Na te i inne pytania odpowiadamy w nowym e-booku, tak aby kwestia legalnego wykorzystywania muzyki w restauracji nie miała już przed Tobą żadnych tajemnic.

Wiedza prosto od prawnika

Poradnik powstał we współpracy z Adwokat Martą Kosecką, która od lat zajmuje się obszarem prawa, dotyczącego gastronomii – pomaga restauratorom w zakresie szeroko pojętego prawa gospodarczego i handlowego, a także prawa pracy.

Prowadzi blog przepisnagastronomie.pl, na którym omawia prawne aspekty prowadzenia lokalu gastronomicznego.

Kliknij poniżej, by pobrać darmowy poradnik o muzyce w gastronomii! 👇

New call-to-action

Magda Okaz

Na co dzień łączę doświadczenie zdobyte w pracy w gastronomii oraz w marketingu, by tworzyć kreatywne treści internetowe dla restauratorów. Poprzez komunikację w mediach społecznościowych podpowiadam, jak wykorzystać nowoczesne systemy POS, by zarządzanie biznesem było proste i wygodne. W wolnym czasie zagłębiam się w świat historii true crime i psychologii.

Magda Okaz has 66 posts and counting. See all posts by Magda Okaz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *