Checklista przed wizytą sanepidu z wytycznymi GIS-u na czas epidemii

Przygotowaliśmy dla Ciebie checklistę, która pomoże Ci krok po kroku przygotować się do odbioru sanepidu w lokalu.  Znajdziesz w niej także aktualne wytyczne dla funkcjonowania gastronomii w trakcie epidemii SARS-CoV-2 w Polsce, które opracowało Ministerstwo Rozwoju i Główny Inspektorat Sanitarny, a które zaczynają obowiązywać od 15 grudnia 2021 roku. Mamy nadzieję, że dzięki tej checkliście uda Ci się szybko i sprawnie otworzyć Twój wymarzony lokal!

Checklista SANEPID

Odbiór sanitarny lokalu gastronomicznego

Zanim jednak zaczniesz się przygotowywać do odbioru, ważne abyś zwrócił uwagę na kilka istotnych spraw.

Jedną z podstawowych rzeczy, którą rekomendujemy przed przystąpieniem do prac związanych z otwarciem lokalu, jest konsultacja ze specjalistą, który wykona dla Ciebie specjalistyczny projekt technologiczny obiektu.

Dobrą praktyką jest również przedstawienie owego projektu, a także zdjęć i szczegółowych informacji w najbliższej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Wcześniejsza konsultacja z ekspertem, pozwoli wykluczyć ewentualne bariery na drodze do powstania w tym miejscu obiektu gastronomicznego. Uzbrojony w specjalistyczne porady i wskazówki, znacznie szybciej i pewniej poradzisz sobie z tym wyzwaniem.

Jednocześnie informujemy,  że niniejsza checklista ma charakter poradnikowy, a zastosowanie się do zawartych w niej wskazówek nie da Ci stuprocentowej gwarancji pozytywnej oceny sanepidu. Pamiętaj, każdy lokal posiada inną specyfikę, a wymagania co do obiektów mogą się różnić.

Nasza CHECKLISTA pomoże Ci przygotować się do standardowej kontroli.

Bezpłatny materiał pobierzesz poniżej ↓One thought on “Checklista przed wizytą sanepidu z wytycznymi GIS-u na czas epidemii

  • Fajnie, że przygotowaliście taki poradnik. Czasy są ciężkie i trzeba się dostosować. Warto zastosować się do Waszych porad.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *