Checklista przed wizytą sanepidu

Przygotowaliśmy dla Ciebie checklistę, która pomoże Ci krok po kroku przygotować się do odbioru sanepidu w lokalu. Mamy nadzieję, że dzięki tej checkliście uda Ci się szybko i sprawnie otworzyć Twój wymarzony lokal!

Checklista SANEPID

Odbiór sanitarny lokalu gastronomicznego

Zanim jednak zaczniesz się przygotowywać do odbioru, ważne abyś zwrócił uwagę na kilka istotnych spraw.

Jedną z podstawowych rzeczy, którą rekomendujemy przed przystąpieniem do prac związanych z otwarciem lokalu, jest konsultacja ze specjalistą, który wykona dla Ciebie specjalistyczny projekt technologiczny obiektu i określi układ funkcjonalny zakładu gastronomicznego.

Dobrą praktyką jest również przedstawienie owego projektu, a także zdjęć i szczegółowych informacji w najbliższej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Wcześniejsza konsultacja z ekspertem, pozwoli wykluczyć ewentualne bariery na drodze do powstania w tym miejscu obiektu gastronomicznego. Uzbrojony w specjalistyczne porady i wskazówki, znacznie szybciej i pewniej poradzisz sobie z tym wyzwaniem.

Jednocześnie informujemy,  że niniejsza checklista ma charakter poradnikowy, a zastosowanie się do zawartych w niej wskazówek nie da Ci stuprocentowej gwarancji pozytywnej oceny sanepidu. Pamiętaj, każdy lokal posiada inną specyfikę, a wymagania co do obiektów mogą się różnić.

Nasza CHECKLISTA pomoże Ci przygotować się do standardowej kontroli.

Bezpłatny materiał pobierzesz poniżej ↓Anna Siwek

Jako absolwentka marketingu i komunikacji rynkowej oraz edytorstwa, wiedzę wyniesioną ze studiów przekuwam w tworzenie atrakcyjnych i przydatnych treści dla właścicieli lokali gastronomicznych. Pokazuję jak wykorzystać nowoczesne systemy POS, by z sukcesem prowadzić własny biznes. W wolnym czasie z zamiłowaniem przemierzam szlaki krakowskiej gastronomii.

Anna Siwek has 168 posts and counting. See all posts by Anna Siwek

One thought on “Checklista przed wizytą sanepidu

  • Fajnie, że przygotowaliście taki poradnik. Czasy są ciężkie i trzeba się dostosować. Warto zastosować się do Waszych porad.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *