Dobra wiadomość dla Partnerów Kekemeke – nowy właściciel, nowe możliwości

[banner id=”5433″]

 

Kekemeke, czyli aplikacja, która z zawrotną prędkością zyskała sobie rzesze miłośników wirtualnych pieczątek, dziś jest już w rękach spółki producenta mobilnego oprogramowania dla gastronomii – POSbistro. W połowie kwietnia br. prezesi POSbistro, Grzegorz Forysiński oraz Marcin Czesak nabyli 100% udziałów Kekemeke, i jak zapewniają: “będzie się działo”.

 

POSbistro to aplikacja sprzedażowa typu POS na tablety, dedykowana branży gastronomicznej. Usługa została wielokrotnie nagrodzona m.in. Nagrodą Główną, w kategorii oprogramowanie (Targi HoReCa) oraz Wyróżnieniem w kategorii Oprogramowanie Sal Restauracyjnych i Barów (Targi EuroGastro). Dzięki innowacyjnemu podejściu oraz nastawieniu na potrzeby współczesnej gastronomii, POSbistro jest dziś jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek oprogramowania na rynku gastronomicznym.

 

Nowi właściciele przekonują, że najbardziej na tym biznesowym “małżeństwie” obu aplikacji skorzystają partnerzy Kekemeke, oraz obecni klienci POSbistro, ponieważ rozwiązanie, które szykują będzie jedynym tego typu zaawansowanym narzędziem sprzedażowym na polskim rynku, które w kompleksowy sposób ułatwi prowadzenie działalności gastronomicznej.

 

W pierwszej kolejności planujemy zintegrować obie aplikacje w taki sposób, aby unikalny kod uprawniający do odebrania wirtualnej pieczątki w Kekemeke drukował się bezpośrednio na paragonie. Do tej pory to kelner każdorazowo wprowadzał taki kod na telefonie klienta. Proces ten chcemy więc znacznie uprościć. Ponadto, chcemy udostępnić również możliwość drukowania dowolnych treści na dole paragonu, w celu zachęcenia klientów do pobrania aplikacji. Kolejny etap to integracja z beaconami oraz rozwój modułu reklamowego. – wyjaśnia  Marcin Czesak, prezes i współzałożyciel  POSbistro.

 

Dlaczego POSbistro?

 

Łączna kwota wszystkich pieczątek nabitych w Kekemeke sięga prawie 30 milionów złotych, a suma rozdanych prezentów, to już ponad 2,5 miliona złotych. Liczby są zawrotne, dlatego też zaplanowano długofalową integrację, która będzie miała na celu usprawnić przepływ transakcji lojalnościowych.

 

POSbistro i Kekemeke to dla nas przede wszystkim: oszczędność czasu, lepsza kontrola oraz większe zyski ze sprzedaży. W naszych punktach korzystamy z dwóch tabletów – jeden do odbioru zamówień, a drugi do ich realizacji – dzięki takiemu rozwiązaniu, czas przyjmowania i wydawania potraw zwiększył się o ok. 10%. Ponadto, zrezygnowaliśmy z kilkuset sztuk papierowych kartoników i od teraz wszystkie pieczątki nabijamy za pośrednictwem Kekemeke. Ta decyzja realnie wpłynęła na zwiększenie zainteresowania naszymi obiektami, a także wzmocniła nowoczesny wizerunek firmy – mówi Sławomir Zajas, właściciel m.in. Beef Burgers and Fries oraz Zapieksy i Kebsy w Krakowie

 

Korzyści z posiadania POSbistro i Kekemeke w swoim lokalu

 

  • zdefiniowanie konkretnych produktów, ich ceny oraz gramatury – dzięki tej możliwości, wszystkie dania podlegające programom lojalnościowym są dokładnie zliczane, a stan magazynowy odpowiednio się aktualizuje.

 

  • możliwość sprawdzenia i porównania liczby nabitych pieczątek w odniesieniu do całej sprzedaży danego produktu – to bardzo istotna funkcja, która umożliwia sprawdzenie jaki procent transakcji jest nabijana dzięki aplikacji Kekemeke. Dzięki stałej kontroli, możemy szybko reagować w każdej sytuacji np. w przypadku spadku liczby transakcji lojalnościowych, możemy podjąć działania promocyjne, zachęcające do zakupu.

 

  • możliwość obliczenia food costu dla produktów, które biorą udział w programie lojalnościowym – dzięki tej funkcji możemy łatwo obliczyć faktyczny koszt rozdanych prezentów.

 

  • kontrola czasu pracy personelu – instalując w lokalu POSbistro, możemy kontrolować czas pracy personelu oraz to czym aktualnie się zajmuje (godziny pracy, otwarte i zamknięte rachunki, liczba pozycji na rachunku, obsługiwane stoliki, czas na przerwę itp.). Ta funkcja umożliwia sprawdzanie rachunków i porównywanie ich z liczbą nabitych pieczątek.

 

Jesteś partnerem Kekemeke i chcesz dowiedzieć się więcej na temat POSbistro? Kilknij tutaj

 

[banner id=”5428″]

[banner id=”5431″]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *