System POS na smartfony, czyli Terminal Mini od POSbistro

Pandemia koronawirusa przyniosła restauratorom nowe wytyczne dotyczące prowadzenia lokali gastronomicznych. Obecnie najważniejsze jest zapewnienie bezpieczeństwa klientom, ale też pracownikom restauracji. 

Mobilny system POS jest odpowiedzią na nowe wymogi, jakie wprowadził rząd w związku z pandemią COVID-19. Bezdotykowe płatności, ograniczenie kontaktu pomiędzy pracownikami i pomiędzy kelnerem a gościem lokalu to niektóre z wytycznych, które zostały opublikowane na stronie gov.pl. Więcej aktualnych informacji znajdziesz tutaj: Otwórz lokal dla gości – nowe procedury w związku z COVID-19

POSbistro, czyli czołowy producent nowoczesnego oprogramowania sprzedażowego na tablety dla gastronomii, oferuje mobilny POS na smartfony. To rozwiązanie dedykowane restauratorom, którzy dbają o swoją załogę i chcą zapewnić klientom możliwie największe bezpieczeństwo, w trakcie pandemii.

Co Terminal Mini oznacza w praktyce?

Przede wszystkim, korzystanie ze smartfonów podczas obsługi Gości w restauracji wyklucza konieczność ciągłego ‘kursowania’ kelnera do kuchni. Wszystkie nabite zamówienia, automatycznie wędrują na tablet w kuchni, gdzie odczytuje je kucharz i od razu bierze się za ich przygotowywanie. Takie zamówienie może posiadać dodatkowe uwagi zgłoszone przez Gościa oraz warianty, dlatego nie ma najmniejszej szansy na pomyłkę. Gdy kucharz kończy zamówienie, informuje kelnera drogą elektroniczną o możliwości odbioru. To rozwiązanie przyspiesza proces realizacji zamówienia, co skutkuje szybszą rotacją stolików, a tym samym pozwala szybciej obsłużyć czekających Gości, ale co najważniejsze pozwala zminimalizować kontakt między pracownikami, ponieważ wszystkie informacje o zamówieniach są przesyłane drogą elektroniczną.

 

Ponadto, chcąc zwiększyć kwotę zamówienia często proponujemy gościom dodatkowe produkty, niestety nie każdy pracownik pamięta, aby to zrobić. Terminal Mini umożliwia nam wprowadzenie funkcji rekomendacji, która każdorazowo przypomina kelnerowi o zaproponowaniu wybranych dodatków do zamówienia. Dodatki te mogą  być na bieżąco aktualizowane i zmieniane przez managera restauracji. Funkcja ta jest bardzo przydatna zwłaszcza podczas doboru odpowiedniego napoju/wina do posiłku. Dzięki temu rozwiązaniu, możemy zwiększyć nasze zyski ze sprzedaży nawet o 30%.

Zalety Terminala Mini w Twoim lokalu:

 • automatyczna komunikacja z kuchnią,
 • bezdotykowe płatności,
 • połączenie z urządzeniem fiskalnym (automatyczny wydruk paragonów),
 • przyjazny i przejrzysty interfejs aplikacji,
 • wygodny w użyciu,
 • integracja z terminalami płatniczymi.

Terminal Mini, to idealne rozwiązanie dla:

 • restauracji z obsługą kelnerską,
 • lokali z ogródkiem,
 • nadmorskich kurortów,
 • barów na plaży,
 • dyskotek, pubów.

Przeczytaj również: Czym wyróżnia się POSbistro? Czyli podstawy, które powinieneś znać zanim kupisz system3 thoughts on “System POS na smartfony, czyli Terminal Mini od POSbistro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *