Dobrze poukładany gastro-biznes! Poznaj naszego klienta – sieć Akira Sushi & Ramen

Otwieranie nowych lokali gastronomicznych w obecnej sytuacji gospodarczej nie jest łatwym zadaniem. Jeden z naszych klientów robi to jednak z sukcesem i niedawno otworzył czwarty lokal w Gliwicach, a POSbistro pomaga mu w zarządzaniu. Odwiedziliśmy go, by przedstawić Wam jego historię! 

Nie liczysz, nie zarządzasz

Akira Sushi&Ramen na Śląsku działa już od ponad 10 lat i posiada obecnie lokale w Tarnowskich Górach, Piekarach Śląskich, Zabrzu oraz Gliwicach. Lokal specjalizuje się w daniach kuchni japońskiej, w szczególności sushi oraz potrawach typu ramen.

„Prowadzenie restauracji nigdy nie było łatwe […], natomiast POSbistro sprawia, że może być łatwiejsze i przyjemniejsze. Jak powiedział Peter Drucker, guru zarządzania – nie mierzysz, nie zarządzasz. Można prowadzić restaurację nie używając POSbistro, ale można również gotować nie używając wagi, pytanie tylko po co.” – tak o wsparciu POSbistro mówi Tomasz Nawrat, właściciel sieci.

Poznaj historię Akira Sushi&Ramen! 👇

POSbistro wspiera sieci gastronomiczne

W codziennej pracy sieć wspiera system POSbistro, który stanowi pomoc zarówno dla właściciela, jak i managera, dyrektora operacyjnego oraz marketingu. POSbistro przedstawia dane sprzedażowe w formie czytelnych raportów, co pozwala lepiej podejmować decyzje. Kontrola wyników finansowych jest łatwiejsza, gdyż w jednym miejscu zbierane są niezbędne zestawienia na temat funkcjonowania restauracji.

Dzięki pracy z systemem POS łatwiej zwiększyć średnią wartość rachunku, ponieważ pozwala utrzymać kontrolę nad stanami magazynowi oraz nad częstotliwością sprzedaży poszczególnych produktów. Akira Sushi&Ramen prowadzi bardzo intensywne działania promocyjne, szczególnie w internecie i mediach społecznościowych. POSbistro daje wgląd w przebieg danej promocji, dzięki czemu można ją na bieżąco korygować oraz wyciągać wnioski na kolejne działania.

„Uważam, że POSbistro jest narzędziem, które powinno być używane przez każdą osobę prowadzącą restaurację, ponieważ bez tego narzędzia nie jesteśmy w stanie kontrolować tak wielu obszarów, z jakimi przychodzi nam się stykać w gastronomii.” – Anna Bałuka, manager restauracji.

New call-to-action

Magda Okaz

Na co dzień łączę doświadczenie zdobyte w pracy w gastronomii oraz w marketingu, by tworzyć kreatywne treści internetowe dla restauratorów. Poprzez komunikację w mediach społecznościowych podpowiadam, jak wykorzystać nowoczesne systemy POS, by zarządzanie biznesem było proste i wygodne. W wolnym czasie zagłębiam się w świat historii true crime i psychologii.

Magda Okaz has 55 posts and counting. See all posts by Magda Okaz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *