Ferie zimowe 2020 – zobacz jak system POS pomoże ci szybciej obsłużyć gości!

W pierwszych województwach właśnie rozpoczyna się przerwa zimowa. Czy twoja restauracja jest przygotowana na dużą liczbę nowych klientów? Dowiedz się jak możesz usprawnić proces obsługi i wykorzystać tę okazję, by więcej zarobić?

Już dziś, 13 stycznia, rozpoczęły się ferie zimowe dla dzieci z pięciu polskich województw: lubelskiego, łódzkiego, podkarpackiego, pomorskiego i śląskiego. 

Poniżej przedstawiamy grafikę przygotowaną przez portal eduBaza.pl, na której zaznaczono terminy ferii zimowych w poszczególnych województwach w roku szkolnym 2019/2020. 

To wyjątkowy czas nie tylko dla rodziców i dzieci, ale również dla ośrodków wypoczynkowych, hoteli… oraz lokali gastronomicznych. Szczególnie miejscowości turystyczne i wypoczynkowe mogą liczyć na większą liczbę odwiedzających, a tym samym wzrost zysków. 

Czy dasz radę obsłużyć wszystkich klientów?

Z doświadczenia wiemy, że nagły napływ klientów może zaskoczyć właścicieli gastronomii. W okresie ferii spotykamy się z dużą ilością zapytań o nasz system POS, który znacząco usprawnia pracę w gastronomii. Zorganizowane grupy i rodzinne wycieczki napędzają ruch w lokalu, niestety wiele miejsc nie radzi sobie z obsługą takiej ilości klientów i jak najszybciej szuka pomocy w tej kwestii. Zastanów się, czy jesteś wystarczająco dobrze przygotowany na ferie 2020? Czy dasz radę obsłużyć grupy zorganizowane, dzieci z kolonii lub obozów narciarskich? Nie zmarnuj tej szansy! Nasze mobilne oprogramowanie pomoże ci zwiększyć zyski z nadchodzących ferii zimowych!

Zaplanuj wdrożenie

POSbistro pozwala znacząco usprawnić pracę w gastronomii. Kelnerzy zbierają zamówienia za pomocą menu dostępnego w wersji mobilnej. Informacje są automatycznie przesyłane do kuchni i mogą być wyświetlane na ekranach LCD. System umożliwia też elektroniczną rezerwację stolików i usprawnia odbieranie zamówień telefonicznych. Zwiększenie sprzedaży ułatwia moduł rekomendowania dodatków – dzięki nim kelner wie, co polecić klientowi i co będzie idealnie pasowało do jego zamówienia. 

Pobierz nasze demo i zobacz jak znacząco możesz przyspieszyć realizację zamówień w swoim lokalu. Pamiętaj, że musisz zaplanować z wyprzedzeniem wdrożenie systemu, by cieszyć się jego pomocą, w chwilach wzmożonego ruchu. 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi – z chęcią doradzą, jaki pakiet będzie najlepszy dla twojego biznesu. 

New Call-to-action

Anna Siwek

Jako absolwentka marketingu i komunikacji rynkowej oraz edytorstwa, wiedzę wyniesioną ze studiów przekuwam w tworzenie atrakcyjnych i przydatnych treści dla właścicieli lokali gastronomicznych. Pokazuję jak wykorzystać nowoczesne systemy POS, by z sukcesem prowadzić własny biznes. W wolnym czasie z zamiłowaniem przemierzam szlaki krakowskiej gastronomii.

Anna Siwek has 164 posts and counting. See all posts by Anna Siwek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *