Ferie zimowe 2020 – zobacz jak system POS pomoże ci szybciej obsłużyć gości!

W pierwszych województwach właśnie rozpoczyna się przerwa zimowa. Czy twoja restauracja jest przygotowana na dużą liczbę nowych klientów? Dowiedz się jak możesz usprawnić proces obsługi i wykorzystać tę okazję, by więcej zarobić?

Już dziś, 13 stycznia, rozpoczęły się ferie zimowe dla dzieci z pięciu polskich województw: lubelskiego, łódzkiego, podkarpackiego, pomorskiego i śląskiego. 

Poniżej przedstawiamy grafikę przygotowaną przez portal eduBaza.pl, na której zaznaczono terminy ferii zimowych w poszczególnych województwach w roku szkolnym 2019/2020. 

To wyjątkowy czas nie tylko dla rodziców i dzieci, ale również dla ośrodków wypoczynkowych, hoteli… oraz lokali gastronomicznych. Szczególnie miejscowości turystyczne i wypoczynkowe mogą liczyć na większą liczbę odwiedzających, a tym samym wzrost zysków. 

Czy dasz radę obsłużyć wszystkich klientów?

Z doświadczenia wiemy, że nagły napływ klientów może zaskoczyć właścicieli gastronomii. W okresie ferii spotykamy się z dużą ilością zapytań o nasz system POS, który znacząco usprawnia pracę w gastronomii. Zorganizowane grupy i rodzinne wycieczki napędzają ruch w lokalu, niestety wiele miejsc nie radzi sobie z obsługą takiej ilości klientów i jak najszybciej szuka pomocy w tej kwestii. Zastanów się, czy jesteś wystarczająco dobrze przygotowany na ferie 2020? Czy dasz radę obsłużyć grupy zorganizowane, dzieci z kolonii lub obozów narciarskich? Nie zmarnuj tej szansy! Nasze mobilne oprogramowanie pomoże ci zwiększyć zyski z nadchodzących ferii zimowych!

Zaplanuj wdrożenie

POSbistro pozwala znacząco usprawnić pracę w gastronomii. Kelnerzy zbierają zamówienia za pomocą menu dostępnego w wersji mobilnej. Informacje są automatycznie przesyłane do kuchni i mogą być wyświetlane na ekranach LCD. System umożliwia też elektroniczną rezerwację stolików i usprawnia odbieranie zamówień telefonicznych. Zwiększenie sprzedaży ułatwia moduł rekomendowania dodatków – dzięki nim kelner wie, co polecić klientowi i co będzie idealnie pasowało do jego zamówienia. 

Pobierz nasze demo i zobacz jak znacząco możesz przyspieszyć realizację zamówień w swoim lokalu. Pamiętaj, że musisz zaplanować z wyprzedzeniem wdrożenie systemu, by cieszyć się jego pomocą, w chwilach wzmożonego ruchu. 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi – z chęcią doradzą, jaki pakiet będzie najlepszy dla twojego biznesu. 

New Call-to-action

Anna Siwek

Jako absolwentka marketingu i komunikacji rynkowej oraz edytorstwa, wiedzę wyniesioną ze studiów przekuwam w tworzenie atrakcyjnych i przydatnych treści dla właścicieli lokali gastronomicznych. Pokazuję jak wykorzystać nowoczesne systemy POS, by z sukcesem prowadzić własny biznes. W wolnym czasie z zamiłowaniem przemierzam szlaki krakowskiej gastronomii.

Anna Siwek has 161 posts and counting. See all posts by Anna Siwek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *