Jak wdrożyć system HACCP w gastronomii? Darmowy poradnik!

Otwierasz nowy punkt gastronomiczny? A może prowadzisz już lokal, ale Twoje księgi HACCP nie są prawidłowo prowadzone? Dowiedz się czym jest obowiązkowy system HACCP dla gastronomii i jak poprawnie wdrożyć go w lokalu! Przeczytaj nasz najnowszy e-book.

System HACCP w gastronomii

Na pewnym etapie tworzenia lub prowadzenia lokalu gastronomicznego natkniesz się na informację o obowiązku opracowania i wdrożenia systemu HACCP. Jeśli chcesz dowiedzieć się czym jest ten system i do czego służy, pobierz nasz nowy darmowy e-book „Jak wdrożyć system HACCP w gastronomii?”. Poradnik przygotowała dla POSbistro Marta Teterycz z Wspomagamy.pl, która pomaga we wdrażaniu systemów HACCP w gastronomii.

W darmowym poradniku znajdziesz informacje:

  • Czym jest system HACCP – jakie są jego główne zasady i etapy wdrażania?
  • Dlaczego warto pamiętać o przygotowaniu dokumentacji GHP/GMP?
  • Co powinny zawierać dokumenty?
  • Jakie są zalety wdrożenia systemu HACCP w gastronomii?
  • Jak przygotować się do jego wdrożenia?

Choć system HACCP jest obligatoryjny, nie musisz traktować go wyłącznie jako obowiązek. Potraktuj jego wprowadzanie jako korzyść dla restauracji – opracowanie i wdrożenie systemu HACCP pomoże Ci w osiągnięciu wyższego standardu bezpieczeństwa żywności oraz zapewni lepszą kontrolę nad Twoim personelem.

Kliknij w banner poniżej, by pobrać nasz poradnik, który pomoże Ci przygotować dokumentację i wdrożenie systemu HACCP.

Pobierz e-book o HACCP

Anna Siwek

Jako absolwentka edytorstwa i marketingu, wiedzę wyniesioną ze studiów przekuwam w tworzenie atrakcyjnych i przydatnych treści dla właścicieli lokali gastronomicznych. Pokazuję jak wykorzystać nowoczesne systemy POS, by z sukcesem prowadzić własny biznes. W wolnym czasie z zamiłowaniem przemierzam szlaki krakowskiej gastronomii.

Anna Siwek has 160 posts and counting. See all posts by Anna Siwek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *