Jak wdrożyć system HACCP w gastronomii? Darmowy poradnik!

Otwierasz nowy punkt gastronomiczny? A może prowadzisz już lokal, ale Twoje księgi HACCP nie są prawidłowo prowadzone? Dowiedz się czym jest obowiązkowy system HACCP dla gastronomii i jak poprawnie wdrożyć go w lokalu! Przeczytaj nasz najnowszy e-book.

Obowiązkowy system HACCP w lokalu gastronomicznym

HACCP oznacza analizę zagrożeń i krytycznych punktów kontrolnych (z ang. Hazard Analysis and Critical Control Point) – jest to system zaprojektowany do identyfikacji, oceny i kontrolowania zagrożeń, które mogą wpływać na bezpieczeństwo żywności.

Na pewnym etapie tworzenia lub prowadzenia lokalu gastronomicznego natkniesz się na informację o obowiązku opracowania i wdrożenia systemu HACCP, ponieważ jest on obowiązkowym w Polsce systemem zapewnienia bezpieczeństwa żywności w gastronomi i innych zakładach wytwarzających żywność.

Darmowy poradnik „HACCP w gastronomii”

Jeśli chcesz dowiedzieć się czym jest ten system i do czego służy, pobierz nasz darmowy poradnik „Jak wdrożyć system HACCP w gastronomii?. Poradnik przygotowała dla POSbistro Marta Teterycz z Wspomagamy.pl, która pomaga we wdrażaniu systemów HACCP w gastronomii.

W darmowym poradniku znajdziesz informacje:

  • Czym jest system HACCP – jakie są jego główne zasady i etapy wdrażania?
  • Dlaczego warto pamiętać o przygotowaniu dokumentacji GHP/GMP?
  • Co powinny zawierać dokumenty?
  • Jakie są zalety wdrożenia systemu HACCP w gastronomii?
  • Jak przygotować się do jego wdrożenia?

Choć system HACCP jest obligatoryjny, nie musisz traktować go wyłącznie jako obowiązek. Potraktuj jego wprowadzanie jako korzyść dla restauracji – opracowanie i wdrożenie systemu HACCP pomoże Ci w osiągnięciu wyższego standardu bezpieczeństwa żywności oraz zapewni lepszą kontrolę nad Twoim personelem.

Kliknij w banner poniżej, by pobrać nasz poradnik, który pomoże Ci przygotować dokumentację i wdrożenie systemu HACCP.

Pobierz e-book o HACCP

Anna Siwek

Jako absolwentka marketingu i komunikacji rynkowej oraz edytorstwa, wiedzę wyniesioną ze studiów przekuwam w tworzenie atrakcyjnych i przydatnych treści dla właścicieli lokali gastronomicznych. Pokazuję jak wykorzystać nowoczesne systemy POS, by z sukcesem prowadzić własny biznes. W wolnym czasie z zamiłowaniem przemierzam szlaki krakowskiej gastronomii.

Anna Siwek has 168 posts and counting. See all posts by Anna Siwek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *