Mobilny terminal dla Twojego kierowcy za 1 zł! Z apipay dostarczanie zamówień będzie jeszcze prostsze.

Usprawnij pracę Twojego kierowcy i wposaż go w terminal mPOS apipay, z którym z łatwością zrealizuje odbiór płatności za dostarczone zamówienie. Teraz możesz dostać mobilny terminal za jedyne 1 zł! 

Mobilny terminal płatniczy to idealne rozwiązanie dla dostawców jedzenia. Klienci coraz chętniej korzystają z płatności bezdotykowych lub po prostu wolą zapłacić kartą przy odbiorze. Daj im możliwość wygodnego opłacenia zamówienia – wyposaż swojego kierowcę w terminal mPOS apipay

Jak działa terminal mPOS apipay? 

Wystarczy, że zainstalujesz na smartfonie kierowcy aplikację apipay, a następnie sparujesz terminal z telefonem. Jeśli chcesz przyjąć płatność, należy wprowadzić kwotę transakcji do aplikacji na smartfonie, a później przyłożyć lub włożyć do terminala kartę płatniczą.

Jeśli klient chce zapłacić swoim telefonem, wystarczy zbliżyć go do terminala… i gotowe!

Płatność zrealizowana.

Zgłoś się po terminal apipay za 1 zł

Oprócz smartfonów z systemem operacyjnym Android aplikacja apipay może zostać zainstalowana również na innych urządzeniach zintegrowanych z terminalem mPOS (np. tablecie, PC lub kasie fiskalnej). Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

Wyjątkowe warunki umowy

Apipay oferuje swój terminal mPOS w wyjątkowo korzystnych warunkach:

  • Brak opłat za dzierżawę – płacisz tylko 1 zł za terminal mPOS na początku umowy i nie obowiązują Cię żadne dodatkowe opłaty za korzystanie z urządzenia. 
  • Brak długoterminowego zobowiązania – możesz zrezygnować z umowy w dowolnym momencie.
  • Niskie prowizje za korzystanie z terminala – w ramach umowy zobowiązujesz się płacić miesięcznie 0,7% prowizji od zrealizowanych transakcji przez terminal płatniczy. 

 

Terminal apipay za złotówkę dodajemy do naszej aplikacji POSdriver do obsługi zamówień w dostawie. Ta innowacyjna aplikacja znacząco wspomaga pracę kierowcy dostarczającego jedzenie na dowóz:

  • pozwala przesłać adres klienta i szczegóły zamówienia na smartfon kierowcy,
  • tworzy optymalne trasy i wyświetla adres dostawy w nawigacji,
  • pomaga przy rozliczeniu na koniec dnia i umożliwia tworzenie raportów.

Chcesz otrzymać terminal za 1 zł? Skorzystaj z oferty dołączając do grona klientów POSbistro!

Wypełnij poniższy formularz, wpisz specjalny KOD: pospay1, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i przedstawi szczegóły promocji. 

Zgłoś się po terminal apipay za 1 zł

Standardowa cena terminala płatniczego mPOS apipay to 199 zł netto + 1,49% prowizji za transakcje.

New call-to-action

Anna Siwek

Jako absolwentka marketingu i komunikacji rynkowej oraz edytorstwa, wiedzę wyniesioną ze studiów przekuwam w tworzenie atrakcyjnych i przydatnych treści dla właścicieli lokali gastronomicznych. Pokazuję jak wykorzystać nowoczesne systemy POS, by z sukcesem prowadzić własny biznes. W wolnym czasie z zamiłowaniem przemierzam szlaki krakowskiej gastronomii.

Anna Siwek has 168 posts and counting. See all posts by Anna Siwek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *