Pyszne niemieckie kiełbaski zdobyły podniebienia Polaków

Wurst Kiosk istnieje od 2012 roku. Ich wysokiej jakości niemieckie kiełbaski zawładnęły już sercami mieszkańców Warszawy i Trójmiasta. To jednak nie koniec! Jak piszą na swojej stronie www, zamierzają nadal się rozwijać. W najbliższym czasie planują stworzyć sieć w Poznaniu, Łodzi, Bydgoszczy i Wrocławiu.

Ich klienci to głównie mężczyźni w wieku od 35 do 55 lat.

Jakość wyrobów sprzedawanych przez Wurst Kiosk została doceniona przez Ambasadę Niemiec i bloga Street Food Polska, który przyznał im swoją naklejkę Street Food Polska Poleca.

Gdzie jeszcze można spróbować tych pyszności?

Przede wszystkim polecamy śledzić eventy takie jak zloty food trucków, ale również różnego rodzaju festiwale. Prócz pysznych kiełbasek w Wurst Kiosk można zjeść prawdziwe frytki belgijskie i napić się wybornego, niemieckiego piwa.

Wurst Kiosk to nie tylko food truck, to również hurtownia niemieckich kiełbasek i sosów. Swoje wyroby dostarczają do różnych punktów gastronomicznych.

BLOG POSbistro - kiełbaski

Chcesz otworzyć własny Wurst Kiosk?

Jeśli chcesz otworzyć własny Wurst Kiosk musisz zainwestować 30 tysięcy złotych. Jak czytamy w serwisie http://franchising.pl/. W skład inwestycji wchodzi wyposażenie w sprzęt gastronomiczny (ok. 6 tys. zł), remont wnętrza lokalu i jego oznakowanie. Poza tym będziesz musiał wynająć lokal (cena jest zależna od rejonu Polski).

Co jeszcze składa się na te koszty?

3 000 zł – przystąpienie do sieci.

500 zł – opłata bieżąca przez pierwsze 3 miesiące.

1 000 zł – opłata bieżąca po okresie „rozruchowym”.

Sieć nie pobiera opłat marketingowych.

Franczyzobiorca Wurst Kiosk ma zapewnioną pomoc w urządzaniu, zaprojektowaniu i oznakowaniu lokalu, ubrań firmowych i przeprowadzeniu szkolenia dla pracowników, pełnym zaopatrzeniu w towar oraz przekazaniu dotychczasowych doświadczeń z prowadzenia lokalu.

Jak podaje serwis http://franchising.pl/ zwrotu z inwestycji franczyzodawca szacuje na 3 miesiące.

Życzymy Wurst Kiosk dalszych sukcesów!

Mieliśmy okazję spróbować pysznych kiełbasek i frytek belgijskich z food trucka Wurst Kiosk w Krakowie, podczas imprezy Street Food Polska Festiwal. Jesteśmy zachwyceni jakością serwowanych dań i wspaniałą obsługą. Znakomite przysmaki i profesjonalni, mili sprzedawcy.

BLOG POSbistro - hot-dog
http://www.wurstkiosk.pl

Serdecznie polecamy „niemieckie kiełbaski” wszystkim, którym nie jest obojętne to, co jedzą.

Ludziom, którzy na co dzień tworzą Wurst Kiosk gratulujemy smaku, pasji i zaangażowania. Życzymy owocnego rozwoju sieci, wielu zadowolonych klientów i dalszych sukcesów!

Smacznego! 🙂

Agnieszka Śliwińska/www.posbistro.com

źródło: http://franchising.pl/, http://www.wurstkiosk.pl/https://www.facebook.com/WurstKiosk/

 
Ebook_POSbistro_Food_Truck

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *