Czas to pieniądz, czyli szybka sprzedaż podczas koncertów. Poznaj historię sukcesu naszego klienta – Klubu Studio!

Zobaczcie relację z naszej wizyty u klienta, z którym współpracujemy już od 9 lat. Jesteśmy dumni, że krakowski Klub Studio jest naszym partnerem biznesowym! Przez lata wypracowaliśmy wiele funkcji systemu, które wspierały rozwój tego miejsca.

Klub Studio – kultowe miejsce na mapie Krakowa

Klub Studio to jeden z najnowocześniejszych klubów w Polsce. Jego wielofunkcyjność i elastyczność wnętrz pozwala na organizację różnorodnych wydarzeń, takich jak m.in. koncerty, spektakle sceniczne, dyskoteki czy konferencje. Rokrocznie odbywa się tutaj ponad 170 wydarzeń, a mury klubu odwiedzają dziesiątki tysięcy fanów muzyki. Klub Studio to nie tylko przestrzeń eventowa, w budynku znajduje się również bistro oraz autorski browar, wielokrotnie nagradzany na konkursach krajowych i zagranicznych.

300 rachunków w ciągu godziny, dzięki POSbistro

W trakcie koncertów i dyskotek Klub Studio odwiedzają tłumy gości, dlatego właściciele postawili na system POSbistro, który wspiera ich w sprawnej realizacji dużej ilości zamówień. Pracownicy klubu są w stanie jednocześnie otworzyć 8 stanowisk sprzedażowych i zrealizować nawet do 300 rachunków w ciągu godziny, gdyż nabicie paragonu trwa 30 sekund. 

“Klub Studio dzięki systemowi POSbistro jest w stanie obsługiwać szybko i sprawnie gości na największych wydarzeniach odbywających się tutaj, czyli koncertach i konferencjach, po te mniejsze – czyli obsługę codzienną gości restauracji.” – Kamil Domański, Dyrektor Administracyjny

Poznaj historię Klubu Studio, który nasz system wspiera na co dzień! 👇

Za szybką obsługę odpowiada również integracja z terminalami płatniczymi – w przypadku Klubu Studio większość transakcji realizowana jest za pomocą płatności zbliżeniowych. Dzięki połączeniu Tablet-PinPad ogranicza się ingerencję pracownika, co minimalizuje możliwość pomyłki przy nabijaniu kwot na terminal i znacznie przyspiesza serwis.

Karty klienta i intuicyjne raporty

Dla Klubu Studio wprowadziliśmy do POSbistro karty klienta, które nasz klient wydaje dla kluczowych gości czy pracowników – jako żetony, tak zwane tokeny zniżkowe. Do każdej karty został przydzielony odpowiedni rabat. Po zbliżeniu tokena przez klienta do czytnika NFC automatycznie zostaje nadana wartość zniżki do rachunku, bez konieczności ręcznego nabijania zniżek.

POSbistro cechuje się prostotą działania, a wygląd systemu jest bardzo intuicyjny. Dzięki temu, nauka obsługi programu nowych pracowników jest szybka i efektywna. Klub Studio współpracuje w większości ze studentami, którzy dzielą czas między pracę i zajęcia. Oznacza to, że często mogą mieć nawet tydzień przerwy na egzaminy, a mimo to po powrocie potrafią bez problemu odnaleźć się w pracy na systemie POSbistro.

New call-to-action

Magda Okaz

Na co dzień łączę doświadczenie zdobyte w pracy w gastronomii oraz w marketingu, by tworzyć kreatywne treści internetowe dla restauratorów. Poprzez komunikację w mediach społecznościowych podpowiadam, jak wykorzystać nowoczesne systemy POS, by zarządzanie biznesem było proste i wygodne. W wolnym czasie zagłębiam się w świat historii true crime i psychologii.

Magda Okaz has 75 posts and counting. See all posts by Magda Okaz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *