Checklista dowozy – nowy, darmowy materiał do pobrania!

Nowy, darmowy materiał jest już gotowy do pobrania! Tym razem skupiliśmy się na poradach dotyczących dowozów, zamówień online i przydatnych narzędzi w czasie pandemii.

Pobierz najnowszą checklistę za darmo!

Szukasz sposobów na to jak usprawnić sprzedaż jedzenia w dowozie i ułatwić pracę kierowcy? Chcesz dowiedzieć się jak promować swoje dania w dostawie i na wynos? Zastanawiasz się nad uruchomieniem nowego kanału sprzedaży online?

Przeczytaj nasz nowy materiał, w którym podpowiadamy jak radzić sobie w czasie pandemii i jak zorganizować zamówienia na dowóz. „Checklista dowozy – wszystko, co musisz wiedzieć, by sprawnie i zyskownie realizować zamówienia na wynos i w dowozie” to  darmowy poradnik, w którym omawiamy takie zagadnienia jak: 

  • zamówienia online – jak wybrać system do zamówień online? Na co zwrócić uwagę i jak zachęcić klientów do składania zamówień?
  • organizacja dostaw – czy skorzystać z usług pośredników, a może zatrudnić własnego kierowcę? Jak usprawnić jego pracę?
  • sposoby na promowanie menu – jak zareklamować się w sieci? Na czym polega dobra komunikacja z fanami, gdzie powinno być widoczne menu?
  • narzędzia ułatwiające pracę w lokalu – na co zwrócić uwagę przy prowadzeniu lokalu w czasie pandemii? Jakie narzędzia mogą usprawnić pracę?

Wypełnij poniższy formularz, a my wyślemy „Checklistę dowozy” na Twojego maila.Anna Siwek

Jako absolwentka marketingu i komunikacji rynkowej oraz edytorstwa, wiedzę wyniesioną ze studiów przekuwam w tworzenie atrakcyjnych i przydatnych treści dla właścicieli lokali gastronomicznych. Pokazuję jak wykorzystać nowoczesne systemy POS, by z sukcesem prowadzić własny biznes. W wolnym czasie z zamiłowaniem przemierzam szlaki krakowskiej gastronomii.

Anna Siwek has 168 posts and counting. See all posts by Anna Siwek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *