5 kroków do skutecznej sprzedaży online w gastronomii – darmowy webinar z Agencją FIKA!

Organizujemy kolejny darmowy webinar dla restauratorów i właścicieli biznesów gastronomicznych! Tym razem będzie on dotyczył reklamowania restauracji w sieci i sprzedaży jedzenia online.  

Wraz z Martą Panfil z Agencji Fika dla gastronomii zapraszamy na darmowy webinar “5 kroków do skutecznej sprzedaży online w gastronomii”, który odbędzie się w poniedziałek 8 lutego o godzinie 19:00.

By wziąć udział w naszym spotkaniu online zarejestruj się tutaj: ZAPISY NA WEBINAR lub kliknij w banner na dole strony.

Podczas webinaru kompleksowo omówimy temat sprzedaży online w gastronomii: przeanalizujemy zachowania klientów, skupimy się na działaniach w mediach społecznościowych oraz własnych kanałach sprzedaży. Dowiesz się jak reklamować swoje menu i jak planować działania marketingowe.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w darmowym webinarium, ponieważ zdobędziesz na nim ogromną dawkę wiedzy na temat tego jak skutecznie sprzedawać jedzenie przez Internet.

New call-to-action

Anna Siwek

Jako absolwentka marketingu i komunikacji rynkowej oraz edytorstwa, wiedzę wyniesioną ze studiów przekuwam w tworzenie atrakcyjnych i przydatnych treści dla właścicieli lokali gastronomicznych. Pokazuję jak wykorzystać nowoczesne systemy POS, by z sukcesem prowadzić własny biznes. W wolnym czasie z zamiłowaniem przemierzam szlaki krakowskiej gastronomii.

Anna Siwek has 161 posts and counting. See all posts by Anna Siwek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *