5 kroków do skutecznej sprzedaży online w gastronomii – darmowy webinar z Agencją FIKA!

Organizujemy kolejny darmowy webinar dla restauratorów i właścicieli biznesów gastronomicznych! Tym razem będzie on dotyczył reklamowania restauracji w sieci i sprzedaży jedzenia online.  

Wraz z Martą Panfil z Agencji Fika dla gastronomii zapraszamy na darmowy webinar “5 kroków do skutecznej sprzedaży online w gastronomii”, który odbędzie się w poniedziałek 8 lutego o godzinie 19:00.

By wziąć udział w naszym spotkaniu online zarejestruj się tutaj: ZAPISY NA WEBINAR lub kliknij w banner na dole strony.

Podczas webinaru kompleksowo omówimy temat sprzedaży online w gastronomii: przeanalizujemy zachowania klientów, skupimy się na działaniach w mediach społecznościowych oraz własnych kanałach sprzedaży. Dowiesz się jak reklamować swoje menu i jak planować działania marketingowe.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w darmowym webinarium, ponieważ zdobędziesz na nim ogromną dawkę wiedzy na temat tego jak skutecznie sprzedawać jedzenie przez Internet.

New call-to-action

Anna Siwek

Jako absolwentka marketingu i komunikacji rynkowej oraz edytorstwa, wiedzę wyniesioną ze studiów przekuwam w tworzenie atrakcyjnych i przydatnych treści dla właścicieli lokali gastronomicznych. Pokazuję jak wykorzystać nowoczesne systemy POS, by z sukcesem prowadzić własny biznes. W wolnym czasie z zamiłowaniem przemierzam szlaki krakowskiej gastronomii.

Anna Siwek has 164 posts and counting. See all posts by Anna Siwek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *