Kolor roku 2020 – Classic Blue – kolorem POSbistro!

Instytut Pantone ogłosił, że kolorem roku 2020 będzie PANTONE 19-4052 Classic Blue – czyli kolor identyfikacji wizualnej POSbistro! Cieszymy się, że od lat identyfikujemy się z kolorem, który w nadchodzącym roku będzie jednym z najchętniej wybieranych przez światowych projektantów.

Klasyczny niebieski jest kojarzony z elegancją i prostotą, wprowadza ciszę i spokój. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, Leatrice Eiseman, executive director w Pantone Color Institute, ten wybór uzasadnił słowami: 

Żyjemy w czasach, które wymagają zaufania i prawdy. Ten rodzaj trwałości i pewności odzwierciedla kolor roku 2020 PANTONE Classic Blue, solidny i niezawodny niebieski odcień, na którym można zawsze polegać.

Kolor ten, który nasuwa na myśl wieczorne niebo skłania do rozmyślań, jak również “poszerzania horyzontów i otwarcia się na przepływ komunikacji”. Z tego też powodu jest to kolor chętnie wybierany przez firmy związane z branżą technologiczną.

Wybór naszej firmowej barwy jako kolor nadchodzącego roku to dla nas dobry znak.  Wszystko wskazuje na to, że rok 2020 będzie należał do POSbistro!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Introducing the Pantone Color of the Year 2020, PANTONE 19-4052 Classic Blue, a timeless and enduring blue hue elegant in its simplicity. Suggestive of the sky at dusk, the reassuring qualities of Classic Blue offer the promise of protection; highlighting our desire for a dependable and stable foundation from which to build. As we cross the threshold into a new era, Pantone has translated the hue into a multi-sensory experience to reach a greater diversity of people and provide an opportunity for everyone to engage with the color. We will be tapping into sight, sound, smell, taste, and texture to make the Pantone Color of the Year for 2020 a truly immersive color experience for all. Link in bio to learn more about Classic Blue. #Pantone2020

Post udostępniony przez PANTONE (@pantone)

Anna Siwek

Jako absolwentka marketingu i komunikacji rynkowej oraz edytorstwa, wiedzę wyniesioną ze studiów przekuwam w tworzenie atrakcyjnych i przydatnych treści dla właścicieli lokali gastronomicznych. Pokazuję jak wykorzystać nowoczesne systemy POS, by z sukcesem prowadzić własny biznes. W wolnym czasie z zamiłowaniem przemierzam szlaki krakowskiej gastronomii.

Anna Siwek has 168 posts and counting. See all posts by Anna Siwek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *