Efektywne zarządzanie magazynem w gastronomii. DARMOWY WYKŁAD!

Jak dobrze zarządzać magazynem w gastronomii, by oszczędzać? Co robić, by mieć straty pod kontrolą? By się dowiedzieć, obejrzyj darmowe szkolenie z ekspertką Olgą Skonecką – wieloletnią menedżerką sieci Gringo Bar. Już teraz możesz obejrzeć nagranie za darmo!

Magazyn to klucz do oszczędności

Magazyn w gastronomii to miejsce, w którym marnuje się najwięcej żywności – czyli najwięcej Twoich pieniędzy. W trakcie webinaru Olga wyjaśnia, w jaki sposób efektywnie kontrolować jego stany i śledzić zapasy w czasie rzeczywistym. Dowiesz się, jak tworzyć racjonalne listy zakupów, by nie marnować produktów oraz unikać braków. Podpowiadamy także, jak zautomatyzować procesy na magazynie, by jak najbardziej ułatwić sobie pracę i zmniejszyć ryzyko pomyłek.

Odkryj, jak uprościć operacje magazynowe i poprawić efektywność Twojego gastro-biznesu! Obejrzyj za darmo webinar i poznaj wiele sposobów na smart zarządzanie produktami. 👇

New call-to-action

Magda Okaz

Na co dzień łączę doświadczenie zdobyte w pracy w gastronomii oraz w marketingu, by tworzyć kreatywne treści internetowe dla restauratorów. Poprzez komunikację w mediach społecznościowych podpowiadam, jak wykorzystać nowoczesne systemy POS, by zarządzanie biznesem było proste i wygodne. W wolnym czasie zagłębiam się w świat historii true crime i psychologii.

Magda Okaz has 60 posts and counting. See all posts by Magda Okaz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *