Franczyza w pandemii – miniporadnik przed inwestycją

Zastanawiasz się nad otwarciem lokalu franczyzowego? Chcesz podjąć przemyślaną decyzję i dowiedzieć się na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze franczyzy? Nasz nowy darmowy e-book to idealny materiał dla Ciebie!

Franczyza gastronomiczna pozwala założyć biznes na bazie sprawdzonego modelu działania i rozpoznawalnej marki, co jest dużo bezpieczniejszą opcją niż otwieranie czegoś od zera. Szczególnie teraz, w czasie pandemii, wybór franczyzy wydaje się być dobrym sposobem na otwarcie własnego lokalu.

Wraz z Katarzyną Selentą i Przemysławem Śledziakiem – właścicielami Kulinarisk Solutions, którzy od lat zajmują się doradztwem w branży HoReCa – stworzyliśmy nowy darmowy e-book “Franczyza w pandemii. Miniporadnik przed inwestycją”. W środku zawarliśmy zbiór wskazówek przed otwarciem franczyzy, m.in.:

  • jak wybrać rodzaj franczyzy gastronomicznej i jakie aspekty wziąć pod uwagę przed podjęciem decyzji,
  • które zapisy umowy franczyzowej mają największe znaczenie,
  • na czym się skupić, by zwiększyć zyski z prowadzenia lokalu,
  • jak przygotować się na działalność w czasie pandemii.

Pobierz nasz darmowy poradnik, jeśli chcesz poznać rady ekspertów, którzy od lat wspierają restauratorów w zakładaniu biznesów gastronomicznych! Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, a my wyślemy na Twojego maila nasz nowy e-book. ⇓

Mamy nadzieję, że nasz miniporadnik pozwoli Ci świadomie wybrać franczyzę, przeanalizować warunki umowy i określić jaki typ biznesu najbardziej Cię interesuje.

Życzymy przyjemnej lektury!
Anna Siwek

Jako absolwentka marketingu i komunikacji rynkowej oraz edytorstwa, wiedzę wyniesioną ze studiów przekuwam w tworzenie atrakcyjnych i przydatnych treści dla właścicieli lokali gastronomicznych. Pokazuję jak wykorzystać nowoczesne systemy POS, by z sukcesem prowadzić własny biznes. W wolnym czasie z zamiłowaniem przemierzam szlaki krakowskiej gastronomii.

Anna Siwek has 161 posts and counting. See all posts by Anna Siwek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *