Franczyza w pandemii – miniporadnik przed inwestycją

Zastanawiasz się nad otwarciem lokalu franczyzowego? Chcesz podjąć przemyślaną decyzję i dowiedzieć się na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze franczyzy? Nasz nowy darmowy e-book to idealny materiał dla Ciebie!

Franczyza gastronomiczna pozwala założyć biznes na bazie sprawdzonego modelu działania i rozpoznawalnej marki, co jest dużo bezpieczniejszą opcją niż otwieranie czegoś od zera. Szczególnie teraz, w czasie pandemii, wybór franczyzy wydaje się być dobrym sposobem na otwarcie własnego lokalu.

Wraz z Katarzyną Selentą i Przemysławem Śledziakiem – właścicielami Kulinarisk Solutions, którzy od lat zajmują się doradztwem w branży HoReCa – stworzyliśmy nowy darmowy e-book “Franczyza w pandemii. Miniporadnik przed inwestycją”. W środku zawarliśmy zbiór wskazówek przed otwarciem franczyzy, m.in.:

  • jak wybrać rodzaj franczyzy gastronomicznej i jakie aspekty wziąć pod uwagę przed podjęciem decyzji,
  • które zapisy umowy franczyzowej mają największe znaczenie,
  • na czym się skupić, by zwiększyć zyski z prowadzenia lokalu,
  • jak przygotować się na działalność w czasie pandemii.

Pobierz nasz darmowy poradnik, jeśli chcesz poznać rady ekspertów, którzy od lat wspierają restauratorów w zakładaniu biznesów gastronomicznych! Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, a my wyślemy na Twojego maila nasz nowy e-book. ⇓

Mamy nadzieję, że nasz miniporadnik pozwoli Ci świadomie wybrać franczyzę, przeanalizować warunki umowy i określić jaki typ biznesu najbardziej Cię interesuje.

Życzymy przyjemnej lektury!
Anna Siwek

Jako absolwentka marketingu i komunikacji rynkowej oraz edytorstwa, wiedzę wyniesioną ze studiów przekuwam w tworzenie atrakcyjnych i przydatnych treści dla właścicieli lokali gastronomicznych. Pokazuję jak wykorzystać nowoczesne systemy POS, by z sukcesem prowadzić własny biznes. W wolnym czasie z zamiłowaniem przemierzam szlaki krakowskiej gastronomii.

Anna Siwek has 168 posts and counting. See all posts by Anna Siwek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *