Jak robić atrakcyjne zdjęcia menu do swojej restauracji? PORADNIK

Pobierz nasz darmowy poradnik i poznaj tajniki fotografii kulinarnej! Wypromuj swoją restaurację w social mediach i zyskaj nowych klientów, dzięki atrakcyjnym zdjęciom swojego menu! Poznaj porady Edyty Sonnenberg, która na co dzień zajmuje się fotografią kulinarną.

Zastanawiasz się czy potrzebujesz profesjonalnego aparatu, by robić dobrej jakości zdjęcia?
A może wystarczy porządny smartfon?
Jakie dodatkowe sprzęty fotograficzne Ci się przydadzą się i ile kosztują?
Jak ważne jest światło i kiedy najlepiej zdjęcia?
Jak układać danie na talerzu, by robiło najlepsze wrażenie? 

Pobierz nasz darmowy e-book i poznaj podstawy fotografii kulinarnej, które pomogą Ci robić atrakcyjne zdjęcia potraw i lokalu! Poradnik “Jak robić atrakcyjne zdjęcia menu do swojej restauracji?” został napisany przez Edytę Sonnenberg, która zajmuje się profesjonalną fotografią kulinarną i na co dzień organizuje sesje zdjęciowe dla restauracji. 

Dowiesz się jak ważny jest sprzęt fotograficzny, czym jest kompozycja, ekspozycja i aranżacja dania i na czym polega postprodukcja. Dodatkowo w środku znajdziesz triki i porady fotograficzne, które pomogą Ci np. poradzić sobie ze słabym światłem. 

Przeczytaj nasz poradnik i zacznij świadomie fotografować swoje menu, tak by przedstawić swoje dania w jak najlepszej odsłonie i zachęcić klientów do składania zamówień!

Nasz poradnik możesz pobrać za darmo! Wystarczy, że wypełnij formularz na dole strony, a my wyślemy Ci e-booka mailem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *