Jak stworzyć i prowadzić dochodowy koncept gastronomiczny w obecnych czasach? Webinar dla restauratorów

Weź udział w darmowym webinarze w środę 28 września o 18:00 i zobacz jak eksperci analizują rynek pod kątem otwarcia nowego lokalu gastronomicznego i prowadzenia gastronomii w czasie wysokiej inflacji!

Wraz z Piotrem Grajewskim i Przemysławem Śledziakiem z Kulinarisk Solutions zapraszamy na webinar “Jak stworzyć i prowadzić dochodowy koncept gastronomiczny w obecnych czasach?”.

Spotkanie online odbędzie się już 28 września o godzinie 18:00 na bezpłatnej platformie Clickmeeting. Webinar jest w pełni darmowy – by wziąć w nim udział wystarczy zarejestrować się TUTAJ lub kliknąć w poniższy banner.

Zapisz się na webinar

Tematem webinaru będzie analizowanie potencjału lokalu gastronomicznego, zarówno nowo powstającego konceptu, ale też aktualnie działającego lokalu.

Jeśli chcesz otworzyć nowy lokal lub rozszerzyć swoją franczyzę, dowiesz się jak przeanalizować rynek, grupę docelową i koszty inwestycji.

Natomiast jeśli prowadzisz lokal lub sieć, podczas webinaru poznasz metody i narzędzia do monitorowania wyników, kontrolowania zysków i strat w czasie wysokiej inflacji, polepszania jakości pracy i obsługi w lokalu.

  1. Na czym się skupić w pierwszej kolejności przed otwarciem gastronomii? Jak przeanalizować swój pomysł na biznes?
  2. Jak zminimalizować ryzyko niepowodzenia projektu? Jak wyznaczyć punkty krytyczne i je kontrolować?
  3. Prowadzenie gastronomii w czasie pandemii i wysokiej inflacji. Kontynuować działalność i rozwój, czy dać sobie spokój?
  4. Jak się zmienić podejście do biznesu gastronomicznego, by przetrwać i osiągnąć sukces w przyszłości? Na co poświęcić swój czas i środki?

Poznaj narzędzia do monitorowania wyników i przyjrzyj się swojej gastronomii jako całości – jednego wielkiego procesu, którego uwieńczeniem jest zadowolenie klientów i… właściciela z prowadzonej działalności!

Do zobaczenia w środę 28 września o 18:00!

UWAGA! Uczestnicy webinaru otrzymają mailowo pakiet materiałów, do analizy własnego biznesu gastronomicznego!

Kulinarisk Solutions & POSbistro

Zapisz się na webinar

Anna Siwek

Jako absolwentka marketingu i komunikacji rynkowej oraz edytorstwa, wiedzę wyniesioną ze studiów przekuwam w tworzenie atrakcyjnych i przydatnych treści dla właścicieli lokali gastronomicznych. Pokazuję jak wykorzystać nowoczesne systemy POS, by z sukcesem prowadzić własny biznes. W wolnym czasie z zamiłowaniem przemierzam szlaki krakowskiej gastronomii.

Anna Siwek has 168 posts and counting. See all posts by Anna Siwek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *