Gotówka, karta, płatności online w gastronomii – nowy raport POSbistro

Właśnie ukończyliśmy prace nad drugą edycją raportu o kondycji polskiej gastronomii – „Gotówka, karta, płatności online w gastronomii”. Zobacz jak radzili sobie w czasie pandemii polscy restauratorzy i jakie zmiany przyniosła inflacja oraz rosnące koszty prowadzenia działalności.

Kondycja polskiej gastronomii – raport POSbistro

Interesujesz się branżą gastronomiczną? Chcesz dowiedzieć się jak lockdown, a także najnowsza sytuacja gospodarcza wpływa na funkcjonowanie lokali gastronomicznych? Przeczytaj najnowszy raport POSbistro „Gotówka, karta, płatności online w gastronomii”.

W raporcie zestawiliśmy ze sobą dane dotyczące biznesów indywidualnych i sieciowych (obejmujących 5 lub więcej lokali gastronomicznych) z okresu od początku roku 2019 do połowy roku 2022. Przyjrzeliśmy się jak kształtowały się średnia wartość rachunku oraz udział gotówki, kart płatniczych i płatności online w ogólnej sprzedaży i wyróżniliśmy pojawiające się trendy.

Nasze badanie zostało wykonane na przekrojowej próbie kilku tysięcy lokali gastronomicznych z różnych segmentów tj. restauracji, pizzerie, sushi itp., które od początku 2019 roku do dnia zamknięcia raportu (koniec czerwca 2022), wciąż wykazywały aktywność sprzedażową w systemie POSbistro. Raport zawiera zanonimizowane i zagregowane danych użytkowników systemu sprzedażowego POS. 

Przypominamy, że nasz raport jest całkowicie bezpłatny! By go przeczytać – kliknij w banner poniżej i wypełnij formularz.

Pobierz Raport 2022

Anna Siwek

Jako absolwentka marketingu i komunikacji rynkowej oraz edytorstwa, wiedzę wyniesioną ze studiów przekuwam w tworzenie atrakcyjnych i przydatnych treści dla właścicieli lokali gastronomicznych. Pokazuję jak wykorzystać nowoczesne systemy POS, by z sukcesem prowadzić własny biznes. W wolnym czasie z zamiłowaniem przemierzam szlaki krakowskiej gastronomii.

Anna Siwek has 168 posts and counting. See all posts by Anna Siwek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *