Jak wykorzystać zasoby w biznesie? Czyli o wirtualnych restauracjach z Markiem Cynowskim [PODCAST]

Zapraszamy do odsłuchania kolejnego odcinka naszego biznesowego podcastu o gastronomii! Tym razem gościliśmy Marka Cynowskiego, współzałożyciela Rebel Tang – firmy będącej operatorem wirtualnych restauracji.

Gościem 5 odcinka naszego podcastu jest Marek Cynowski – współzałożyciel firmy Rebel Tang, firmy zajmującej się tworzeniem wirtualnych restauracji i ich wdrażaniem. Tematem naszej rozmowy jest tworzenie innowacyjnych konceptów gastronomicznych i wpływ nowych technologii na rozwój branży gastronomicznej. Odpowiadamy m.in. na pytania:

  • Czym są wirtualne restauracje?
  • Kto może otworzyć wirtualną restaurację?
  • Ile można zarobić wprowadzając wirtualną restaurację? 
  • Ile czasu trwa uruchomienie wirtualnej restauracji?
  • i wiele, wiele więcej…

Serdecznie zapraszamy do odsłuchania nowego odcinka podcastu Gastro Insight!

Gość: Marek Cynowski – współzałożyciel Rebel Tang, firmy będącej operatorem wirtualnych restauracji. Entuzjasta cyfrowej rewolucji, z zaangażowaniem tworzy i zarządza innowacjami, koncentrując się na wykorzystaniu najnowszych trendów oraz technologii w osiąganiu celów biznesowych. Doświadczenie zdobywał zarówno w Polsce jak i za granicą, w przeszłości związany z firmami Groupon, Poczta Polska, SetniOne.

Prowadzący: Grzegorz Forysiński – współwłaściciel aplikacji sprzedażowej POSbistro. 

Zachęcamy do śledzenia nowych odcinków na Spotify oraz Simplecast.

Producentem podcastu Gastro Insights jest POSbistro – mobilne oprogramowanie dla gastronomii.

New call-to-action

Anna Siwek

Jako absolwentka marketingu i komunikacji rynkowej oraz edytorstwa, wiedzę wyniesioną ze studiów przekuwam w tworzenie atrakcyjnych i przydatnych treści dla właścicieli lokali gastronomicznych. Pokazuję jak wykorzystać nowoczesne systemy POS, by z sukcesem prowadzić własny biznes. W wolnym czasie z zamiłowaniem przemierzam szlaki krakowskiej gastronomii.

Anna Siwek has 168 posts and counting. See all posts by Anna Siwek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *