Jak zarabiać na sushi? Nowy poradnik do pobrania!

Polacy pokochali sushi! To obecnie jedno z najpopularniejszych dań w dostawie i na wynos. Pobierz nasz nowy darmowy poradnik i dowiedz się jaka jest pozycja sushi na rynku gastronomicznym i jak zarabiać na tego typu biznesie. 

Choć w Polsce sushi stało się popularne stosunkowo późno, bo dopiero w latach 90-tych, to obecnie jest jednym z najchętniej zamawianych dań. Obecnie sushi jest dostępne praktycznie dla każdego, a w czasie pandemii Polacy bardzo chętnie zamawiali sushi na wynos i w dowozie.

Sprawdź szczegóły

Wraz z MAKRO Cash & Carry stworzyliśmy nowy, darmowy poradnik “Jak zarabiać na sushi”, w którym przyjrzeliśmy się sytuacji lokali sushi na rynku gastronomicznym. W środku znajdziesz m.in.

  • najnowsze dane o rynku sushi w czasie pandemii, przygotowane na podstawie badania POSbistro, wykonanego na przekrojowej próbie ponad tysiąca lokali gastronomicznych z różnych segmentów,
  • 5 powodów, dzięki którym sushi przetrwało pandemię, czyli artykuł z komentarzami Pawła Trzaskowskiego –  sushi chefa i trenera prowadzącego warsztaty sushi w Akademii Inspiracji MAKRO,
  • wywiad z Jakubem Steinhaufem, przedstawicielem sieci Sushi World, który dzieli się z swoimi doświadczeniami na temat prowadzenia restauracji sushi,
  • checklista dla franczyzodawcy ułatwiająca stworzenie dobrze skonstruowanej umowy i checklista dla franczyzobiorcy ze wskazówkami na co zwrócić uwagę przed podpisaniem umowy franczyzowej.

Nasz e-book o sushi pobierzesz całkowicie za darmo! Wystarczy, że uzupełnisz formularz na dole strony.

Życzymy miłej i interesującej lektury!

Pobierz e-book o sushi

Anna Siwek

Jako absolwentka marketingu i komunikacji rynkowej oraz edytorstwa, wiedzę wyniesioną ze studiów przekuwam w tworzenie atrakcyjnych i przydatnych treści dla właścicieli lokali gastronomicznych. Pokazuję jak wykorzystać nowoczesne systemy POS, by z sukcesem prowadzić własny biznes. W wolnym czasie z zamiłowaniem przemierzam szlaki krakowskiej gastronomii.

Anna Siwek has 164 posts and counting. See all posts by Anna Siwek

One thought on “Jak zarabiać na sushi? Nowy poradnik do pobrania!

  • Dziękuje za e-booka

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *