Jaką drukarkę fiskalną wybrać do restauracji

Drukarka fiskalna jest jednym z najlepszych wyborów, na jakie może zdecydować się właściciel restauracji. Integruje się z systemami POS, jest mała, lekka, mobilna i można na niej drukować paragony oraz faktury VAT dla klientów. Czy zatem, każda drukarka fiskalna będzie dobra dla naszego biznesu? Otóż nie! Wyjaśniamy to poniżej.   

Drukarka fiskalna jest urządzeniem elektronicznym,które umożliwia sprzedaż w lokalu. Służy przede wszystkim do wystawiania paragonów fiskalnych oraz faktur VAT, lub drukowania bonów na kuchnię. 

Ebook_POSbistro_Praktyczny_Poradnik
Aby drukarka fiskalna mogła działać właściwie, należy zintegrować ją z odpowiednim systemem sprzedażowym typu POS. Tylko wtedy Twoja restauracja będzie mogła świadczyć wysokiej jakości obsługę kelnerką, a zaufanie klientów znacznie się zwiększy. Właściwie podłączona drukarka fiskalna do gastronomii,  pozwoli na automatyczny wydruk paragonów fiskalnych lub faktur VAT. Będzie to pomocne narzędzie zarówno do obsługi klientów indywidualnych, jak i biznesmenów, potrzebujących faktury za zamówienie.

Ponadto, mobilna drukarka fiskalna, połączona z systemem POS na tablety (np. POSbistro) pozwala na w pełni mobilną obsługę klienta również w ogródku, czy na dodatkwej kondygnacji. 

Jaki sprzęt sprawdzi się najlepiej w restauracji? Poniżej prezentujemy dwie propozycje, które naszym zdaniem są godne uwagi.

Posnet Temo HS – mała, lekka i mobilna

Najmniejsza i najlżejsza drukarka na rynku kryje w sobie wiele nowoczesnych rozwiązań, które wspomogą pracę Twojej restauracji. Kelnerzy będą mogli z niej bez trudu korzystać, ponieważ mieści się w kieszeni. Zapewnia bardzo prostą obsługę. Została wyposażona w wyjątkowo wytrzymałą baterię, co zapewnia długą pracę urządzenia na jednym naładowaniu. Ta niedroga drukarka fiskalna idealnie sprawdza się wpracy mobilnej. Funkcjonalność, nowoczesny design, a także wysoka jakość wykonania sprawiają, że jest to najlepszy wybór z możliwych. 

Posnet Trio – odkryj nowe możliwości

Dzięki specjalnym uchwytom, można  zamontować tablet sprzedażowy bezpośrednio na drukarce i tym sposobem stworzyć niezawodny oraz stabilny zestaw sprzedażowy. Został tu wykorzystany szereg sprawdzonych rozwiązań, które zostały uzupełnione o funkcjonalne nowości. Jest to propozycja, z której będą zadowoleni klienci otwarci na nowe technologie, poszukujący niezawodnego sprzętu w dobrej cenie. 

Do drukarki można dołączyć uchwyt rónież na smartfon. Pozwoli to zwiększyć mobilność rozwiązania. Ponadto, jest możliwość wzbogacenia sprzętu o trzy moduły rozszerzone. Stworzenie kompaktowego, dostosowanego do potrzeb użytkownika systemu POS w tej sytuacji nie będzie żadnym problemem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *