Elektroniczne menu i samoobsługa w POSbistro v2.2. Sprawdź nowości!

Bardzo lubimy te dni w roku, kiedy oficjalnie możemy się pochwalić nad czym pracowaliśmy przez ostatni czas. Jako zespół, zawsze staramy się wnikliwie przeanalizować każdą ze zgłaszanych nam propozycji, aby możliwie najlepiej, przenieść ją na ekrany Państwa tabletów oraz monitorów. Nie inaczej było w przypadku wersji 2.2, którą właśnie oddajemy w Państwa ręce!

W najnowszej wersji skoncentrowaliśmy się przede wszystkim na rozbudowie modułu eMenu (elektroniczne menu), który od teraz, umożliwi Państwu wprowadzenie pełnej samoobsługi w lokalu. Emenu, może działać w trzech trybach: Przeglądanie, Zamawianie oraz Samoobsługa. Na czym one polegają i czym się różnią? O tym poniżej:

Zrezygnuj z papierowego menu, nadchodzi elektroniczna rewolucja! 

eMenu

Pierwszy tryb, czyli Przeglądanie, daje  możliwość prezentacji menu w formie elektronicznej na dowolnym urządzeniu z systemem Android tj. tablet, wyświetlacz dotykowy. To idealne rozwiązanie dla lokali, w których menu znajduje się przed budynkiem, albo przy ladzie. Tryb ten, pozwoli Państwa klientom samodzielnie poruszać się po aplikacji i przeglądać zdjęcia, opisy, oraz składniki w serwowanych potrawach. Co więcej, nowocześnie zaprojektowany interfejs jest bardzo intuicyjny, dzięki czemu osoba przeglądająca menu, szybko znajduje pozycje, które ją interesują, tym samym skracając czas obsługi. W tym trybie możemy również włączyć funkcję przywoływania obsługi.

Kolejny tryb, czyli Zamawianie, daje Państwu nieco więcej możliwości tj. zamawianie, podgląd rachunku oraz przywoływanie obsługi. Jest to idealne rozwiązanie np. dla Food Trucków, gdzie w szczycie sezonu, personel dosłownie nie wyrabia z obsługą i realizacją zamówień. Wtedy, uruchamiając eMenu, klienci danego lokalu, będa mogli sami złożyć zamówienie i przesłać je na tablet kelnera, a ten z kolei, po autoryzacji przekazuje je do kuchni. Oczywiście, takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie również w większych lokalach z obsługą kelnerską, gdzie papierowe menu będzie zastąpione tabletem.

Ostatni i tym samym najbardziej rozbudowany tryb, to Samoobsługa i jak sama nazwa wskazuje, umożliwia on stworzenie w pełni samodzielnego stoiska sprzedażowego w lokalu gastronomicznym. Oprócz wszystkich wyżej wymienionych funkcji, tryb samoobsługa pozwala gościom lokalu na finalizację transakcji, czyli dokonanie płatności kartą lub gotówką za złożone zamówienie.

Moduł eMenu od POSbistro jest dowodem na to, że nie tylko wielkie sieci mogą zafundować sobie pełną samoobsługę, ale już teraz mogą to robić również mali i średni przedsiębiorcy gastronomiczni. To doskonały krok do tego, aby zoptymalizować koszty, przyspieszyć obsługę oraz podnieść zadowole naszych klientów!

Nareszcie wiesz, kiedy pójść na zakupy!

Kolejna, nowa funkcjonalność, którą już wkrótce, zobaczycie Państwo w aplikacji to oznaczanie stanów magazynowych. Od teraz, dzięki oznaczeniu pozycji w prawym górnym rogu kolorem żółtym, kelner będzie informowany o tym, że dany produkt kończy się w magazynie. Kolor czerwony, to znak, że danego produktu nie ma już w magazynie. Korzystając z tego rozwiązania, manager lokalu będzie mógł sprawnie zareagować na wszelkie braki w magazynie i natychmiastowo zakupić towar.

Stany magazynowe w POSbistro

Bardziej czytelne zamówienia w kuchni!

Wiele lokali oprócz usługi na miejscu, prowadzi również dowóz zamówienia do klienta, obsługuje zamówienia na wynos, w cateringu, lub pre-order. Masa różnych typów zamówień, często wprowadza chaos w pracy kucharza. Aby więc ułatwić mu pracę i usprawnić proces wydawania posiłków, postanowiliśmy na stałe zmienić kolory belek na rachunku, tak aby zdecydowanie różniły się między sobą. Dodatkowo, jeśli zamówienie będzie ‘w dostawie’ na rachunku pojawi się również dokładny adres dostawy.

Kitchen Display System

Więcej nowych funkcjonalności, już wkrótce pojawi się na naszym blogu!

Pezeczytaj również: Czym wyróżnia się POSbistro? Czyli podstawy, które powinieneś znać zanim kupisz system

Informacja dla klientów: Przypominamy przy tym, że nowa wersja systemu POSbistro pojawi się wyłącznie na urządzeniach mobilnych zezwalających na automatyczną aktualizację aplikacji. Na tabletach, które nie mają włączonej tej opcji, konieczne będzie wykonanie aktualizacji ręcznie. Aktualizację będziemy wprowadzać stopniowo na wybranych urządzeniach i proces ten będzie trwał około dwóch tygodni. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *