Kanapki McDonald's z dostawą do domu!

Początkiem tego roku Foodpanda (obecnie Pizzaportal.pl) nawiązała współpracę z siecią McDonald's i tak oto ziściły się marzenia fanów kanapek BigMac – możliwość zamówienia jedzenia wprost pod drzwi, również w godzinach nocnych.

New_McDonald's_restaurant_in_Mount_Pleasant,_Iowa (1)

Na chwilę obecną specjały McDonald's mogą zamówić jedynie mieszkańcy kilku warszawskich dzielnic – Śródmieścia, Saskiej Kępy, Mokotowa i Starej Ochoty.

Dostawa kosztuje 7 złotych, a minimalna wartość zamówienia wynosi 30 złotych. Na dostawcę poczekamy około 30 minut. Kanapki są dostarczane w specjalnym termicznym opakowaniu, więc nie ma obaw, że po drodze wystygną.

[banner id=”5424″]

Dla kogo dostawy kanapek z McDonald's?

– Grupa docelowa, są to osoby między 18 a 39-tym rokiem życia, pracujący w dużych miastach, oraz studenci. Zamawianie z sieci McDonald's cieszy się bardzo dużą popularnością. Sprawdzamy obecnie, czy osoby, które dokonały zamówienia raz, powracają i kolejny raz zamawiają kanapkę BigMac – komentuje Piotr Łagowski, dyrektor generalny Foodpanda w Polsce.

Według Łagowskiego kanapki McDonald's częściej zamawiają osoby korzystające z aplikacji Foodpanda zainstalowanych na telefonach, niż Ci, którzy zamawiają jedzenie z poziomu komputera stacjonarnego.

Czy jest szansa na dostawy kanapek McDonald's w innych miastach?

– Jeszcze nie wiadomo, czy współpraca zostanie przedłużona, bowiem podjęta została na początku tego roku i ma charakter testowy – mówi Piotr Łagowski, dyrektor generalny Foodpanda w Polsce.

Foodpanda to aplikacja mobilna i portal internetowy umożliwiający zamawianie posiłków z ponad 1,5 tys. restauracji w Polsce, w tym m.in. z McDonald’s, Subway, Salad Story, Da Grasso czy Noodle w pudle. Foodpanda jest obecna w 40 krajach, na 5 kontynentach. W Polsce serwis został uruchomiony w lutym 2013 roku.

Agnieszka Śliwińska/www.posbistro.com

Źródło: http://evigo.pl/; http://mamstartup.pl/; http://bankier.tv/

[banner id=”5004″]

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *