Kondycja polskiej gastronomii, czyli jak COVID-19 wpłynął na finanse branży [RAPORT]

Nowy raport o stanie polskiej gastronomii, jest już gotowy! Zobacz jak poradziły sobie poszczególne typy biznesów gastronomicznych i jak teraz kształtuje się ich sytuacja. Raport obejmuje początek pandemii do końca czerwca 2021!

Jako producent mobilnego oprogramowania dla gastronomii przeanalizowaliśmy dane sprzedażowe ponad tysiąca lokali gastronomicznych, by ustalić jak zmieniały się ich przychody, liczba i średnia wartość rachunków, a także udział form płatności w trakcie pandemii. Prześledziliśmy najważniejsze wskaźniki, by stworzyć raport o kondycji polskiej gastronomii w trakcie pandemii COVID-19 i odpowiedzieć na pytania:

  • jakie zmiany przychodów w gastronomii wymusiła pandemia,
  • jak kształtowały się zachowania konsumentów,
  • które typy biznesów gastronomicznych stosunkowo szybko przystosowały się do nowej rzeczywistości i najlepiej sobie poradziły w trakcie pandemii
  • jak wyglądała sytuacja lokali sushi i pizzerii w porównaniu do reszty segmentów na rynku
Nasz raport jest dostępny za darmo!
Kliknij w przycisk lub wypełnij formularz na dole strony i pobierz raport o kondycji polskiej gastronomii w trakcie pandemii COVID-19.

POBIERZ RAPORT

Nasze badanie zostało wykonane na przekrojowej próbie ponad tysiąca lokali gastronomicznych z różnych segmentów tj. restauracji, pizzerie, sushi itp., które od początku 2019 roku do dnia zamknięcia raportu (koniec czerwca 2021), wciąż wykazywały aktywność sprzedażową w systemie POSbistro. W badaniu uwzględniono zanonimizowane oraz zagregowane dane użytkowników systemu sprzedażowego typu POS.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *