O prowadzeniu lokalu z wegańskim sushi i optymalizacji kosztów dostaw produktów – Michał Juda, współwłaściciel Youmiko Vegan Sushi

Już jest! Najnowszy odcinek naszego gastronomicznego podcastu Gastro Insights. Razem z Michałem Judą, współwłaścicielem Youmiko Vegan Sushi rozmawiamy o tym skąd wziął się pomysł otwarcia lokalu serwującego sushi oparte wyłącznie na składnikach roślinnych, a także o tym jak optymalizować koszty zamówień u poddostawców produktów dla gastronomii.

Wegańskie sushi – skąd pomysł na lokal z kuchnią roślinną?

Gościem naszego odcinka jest Michał Juda, który opowiedział nam o tym skąd wziął się pomysł na otwarcie lokalu z roślinnym sushi i jak to się stało, że jest to obecnie jedna z najwyżej ocenianych restauracji sushi w Warszawie. 

Oprócz historii założenia własnego punktu gastronomicznego, pierwszych trudności i sukcesów, Michał podzielił się też z nami wskazówkami dotyczącymi optymalizowania kosztów produktów u poddostawców. Na bazie swojego doświadczenia stworzył aplikację StockEasy usprawniającą proces zamawiania produktów spożywczych, która ułatwia pracę właścicielowi i załodze lokalu. 

Z nowego odcinka dowiesz się:

  • Skąd wziął się pomysł na otwarcie lokalu z wegańskim sushi, oparte na produktach roślinnych?
  • W czym gastronomia jest podobna do… branży modowej?
  • Sylwestrowe szaleństwo – czyli jak wygląda przygotowanie zestawów w Sylwestra.
  • Jak ustalać współpracę z dostawcami produktów, by uzyskiwać lepsze ceny przy wysokiej jakości?
  • Jak optymalizować proces  zamawiania produktów, pod kątem kontroli cen i stanów magazynowych, by nie przepłacać i unikać zbyt dużego zatowarowania, a tym samym strat magazynowych
  • Czym się kierować ustalając ceny np. lunchy czy zestawów sushi?

Gość odcinka: Michał Juda – współwłaściciel Youmiko Vegan Sushi, jednej z najwyżej ocenianych restauracji sushi w Warszawie, która od 6 lat serwuje wyłącznie roślinne sushi. Aktualnie rozwija aplikację StockEasy, usprawniającą proces składania codziennych zamówień u poddostawców.

Strona internetowa restauracji: Youmiko Vegan Sushi

Prowadzący: Grzegorz Forysiński – współwłaściciel aplikacji sprzedażowej POSbistro.

Zapraszamy do słuchania!

Sprawdź szczegóły

Anna Siwek

Jako absolwentka marketingu i komunikacji rynkowej oraz edytorstwa, wiedzę wyniesioną ze studiów przekuwam w tworzenie atrakcyjnych i przydatnych treści dla właścicieli lokali gastronomicznych. Pokazuję jak wykorzystać nowoczesne systemy POS, by z sukcesem prowadzić własny biznes. W wolnym czasie z zamiłowaniem przemierzam szlaki krakowskiej gastronomii.

Anna Siwek has 168 posts and counting. See all posts by Anna Siwek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *