Odcinek specjalny podcastu dla gastronomii – BON NA CYFRYZACJĘ

Posłuchaj nowego odcinka naszego podcastu, w którym szczegółowo omawiamy warunki przyznawania dofinansowania na cyfryzację lokalu gastronomicznego.

Od 20 września można składać wnioski o dofinansowanie w ramach bonu na cyfryzację. Można uzyskać wsparcie w wysokości nawet 255 tys. złotych na wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w lokalu!

Zapraszamy do odsłuchania zapisu webinaru pt. „Bon na cyfryzację – jak otrzymać dotację” , na którym Emilia Ostapowicz – ekspertka ds. pozyskiwania funduszy UE – omówiła składanie wniosków i warunki przyznawania dofinansowania. 

Zachęcamy do śledzenia nowych odcinków pojawiających się w naszym podcaście “Gastro Insights”. To podcast skierowany do osób, które chcą rozwijać swoją gastronomię, w którym gościmy osoby związane z rynkiem gastronomicznym, chętne podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami.

Jeśli planujesz złożyć wniosek o bon na cyfryzację, przekonaj się na co możesz przeznaczyć otrzymane środki:

New call-to-action

Anna Siwek

Jako absolwentka marketingu i komunikacji rynkowej oraz edytorstwa, wiedzę wyniesioną ze studiów przekuwam w tworzenie atrakcyjnych i przydatnych treści dla właścicieli lokali gastronomicznych. Pokazuję jak wykorzystać nowoczesne systemy POS, by z sukcesem prowadzić własny biznes. W wolnym czasie z zamiłowaniem przemierzam szlaki krakowskiej gastronomii.

Anna Siwek has 168 posts and counting. See all posts by Anna Siwek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *