Oferty specjalne czekają! BLACK FRIDAY w POSbistro

Z okazji Black Friday przygotowaliśmy specjalną ofertę promocyjną! Zarówno nowi, jak i obecni klienci POSbistro znajdą w niej coś dla siebie. 

Nowi klienci przy zakupie pakietu POSbistro z licencją na urządzenie fiskalne (pakiet Lite, Loyalty lub Delivery) w grudniu otrzymają zniżkę na zakup drukarki fiskalnej online w wysokości:

  • 500 zł przy wyborze abonamentu rocznego,
  • 350 zł przy wyborze abonamentu kwartalnego,
  • 200 zł przy wyborze abonamentu miesięcznego.

System POS wraz z drukarką fiskalną online umożliwią Ci rejestrację sprzedaży zgodną z najnowszymi wymogami, które mają wejść w życie 1 stycznia 2021 roku.

Aktualni klienci POSbistro mogą natomiast wykorzystać promocję na nasze aplikacje dodatkowe i przy zakupie jednej aplikacji w regularnej cenie dobrać drugą za 1 zł przez trzy miesiące (grudzień, styczeń luty)!

  • POSdriver – aplikacja dla kierowców.
  • POScaller – aplikacja, która przyspiesza obsługę zamówień telefonicznych w lokalu.
  • Kekemeke – aplikacja do nabijania pieczątek i tworzenia programu lojalnościowego.

Akcja Black Friday trwa do poniedziałku do końca dnia! Skorzystaj z naszych specjalnych ofert i zyskaj rabat na drukarkę fiskalną online lub aplikację za 1 zł przez 3 miesiące!

Odwiedź stronę POSbistro.com

REGULAMIN PROMOCJI:

  1. Promocja (czas na zgłoszenie) obowiązuje do poniedziałku 30 listopada (do końca dnia).
  2. Warunek realizacji promocji: finalizacja zgłoszenia, czyli zakup aplikacji w cenie regularnej musi nastąpić do 14 grudnia (włącznie).

AKTUALIZACJA 1.12.2020

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Nasi konsultanci skontaktują się z osobami wskazanymi w formularzu.

New Call-to-action

Anna Siwek

Jako absolwentka marketingu i komunikacji rynkowej oraz edytorstwa, wiedzę wyniesioną ze studiów przekuwam w tworzenie atrakcyjnych i przydatnych treści dla właścicieli lokali gastronomicznych. Pokazuję jak wykorzystać nowoczesne systemy POS, by z sukcesem prowadzić własny biznes. W wolnym czasie z zamiłowaniem przemierzam szlaki krakowskiej gastronomii.

Anna Siwek has 168 posts and counting. See all posts by Anna Siwek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *