Pierwszy salon firmowy POSbistro

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w dniu dzisiejszym otworzyliśmy swój pierwszy salon firmowy. Salon zlokalizowany jest w Krakowie, przy ulicy Batorego 25 (w bramie).

BLOG POSbistro - salon firmowy

Salon daje możliwość swobodnego testowania aplikacji POSbistro – innowacyjnego oprogramowania dla gastronomii. Na miejscu będzie można również obejrzeć nowoczesny sprzęt usprawniający pracę nie tylko kelnerów, ale i właścicieli. Profesjonalni doradcy pomogą dobrać idealny zestaw do wielkości i rodzaju prowadzonego biznesu.

[banner id=”5424″]

– Salon powstał z myślą o właścicielach i managerach restauracji, którzy chcieliby unowocześnić swój biznes, zmniejszyć koszty utrzymania lokalu i zyskać większą satysfakcję klientów. Nasi pracownicy to pasjonaci nowoczesnych technologii. Każdemu, kto odwiedzi nasz salon, z przyjemnością pomogą dobrać najprostsze i najbardziej opłacalne rozwiązanie dla jego biznesu – przyznaje Grzegorz Forysiński, współwłaściciel firmy POSbistro.

BLOG POSbistro - salon firmowy

Nasz salon jest ulokowany w samym centrum Krakowa – 7 minut pieszo od Rynku Głównego, przy ulicy Batorego 25.

Oprogramowanie POSbistro jest mobilne, łatwe i intuicyjne w obsłudze oraz przede wszystkim tanie. Pozwala także zminimalizować koszty wdrożenia systemu sprzedaży w lokalu, ponieważ nie wymaga zakupu drogiego sprzętu, np. dużych ekranów dotykowych. Wystarczy posiadać tablet. To innowacja na skalę krajową!

BLOG POSbistro - salon firmowy

POSbistro jest w pełni kompatybilne z popularnymi urządzeniami przenośnymi z systemem Android. Dzięki temu sprzedaż nie musi odbywać się przy stacjonarnym dużym terminalu, ale w dowolnym miejscu. Te zalety zostały docenione i nagrodzone na Targach HoReCa 2013 w Krakowie. POSbistro otrzymało Nagrodę Główną jako Najlepszy Produkt Targów w kategorii Oprogramowanie.

Agnieszka Śliwińska/www.posbistro.com

Ebook_POSbistro_Praktyczny_Poradnik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *