POSbistro na największych targach w Nowym Jorku

Trzeba przyznać, że w Nowy Rok weszliśmy pewnym i dużym krokiem. Pewnym – bo jesteśmy święcie przekonani, że nasze rozwiązania odpowiadają na potrzeby wielu restauratorów, a dużym – bo niektóre z nich prezentowaliśmy niedawno daleko, daleko za oceanem! 

15-17 stycznia 2017 roku to data na którą z niecierpliwością czekało wielu amerykańskich przedsiębiorców! W tym okresie, w Nowym Jorku odbyły się jedne z największych targów retailowych: Retail’s Big Show organizowane przez National Retail Federation (NRF), na których prezentowano również rozwiązania dla gastronomii. Targi NRF zgromadziły w jednym miejscu około 30 tys. uczestników, ponad 500 wystawców i aż 300 mówców, a w tym przedstawicieli firm takich jak Mastercard, Ikea, Intel i wiele, wiele innych. 

[banner id=”5424″]

Wśród grona wystawców, swoje usługi zaprezentowała firma informatyczna EZUniverse, oficjalny partner POSbistro. EZUniverse to polska-amerykańska firma z siedzibą w Mahwah, NJ, która w ramach współpracy z Hewlett Packard została zaproszona do wspólnej prezentacji rozwiązań, a w tym również do przedstawienia koncepcji nowoczesnego monitoringu, dzięki integracji z POSbistro. 

Nasza współpraca, w dużym uproszczeniu polega na integracji systemu sprzedażowego, jakim jest POSbistro z systemem monitoringu iQ360 od EZUniverse. Dzięki rozwiązaniu, które stworzyliśmy, możliwe jest śledzenie monitoringu w lokalu np. po numerze rachunku. Umożliwia to błyskawiczne odszukanie nagrania z dowolnej transakcji wykonanej w lokalu.

Dzięki wdrożeniu naszego rozwiązania, właściciele lokali gastronomicznych, klubów, czy dyskotek, będą mogli:

  • nagrywać obraz z lokalu w technologii 360 stopni,
  • błyskawicznie znajdować nagrania z konkretnych transakcji (np. po numerze rachunku),
  • kontrolować pracowników np. poprzez sprawdzanie nieuzasadnionego przyznawania zniżek,
  • porównywać obraz z kamery z informacją z rachunku (system podświetla na czerwono podejrzane transakcje).


Pomysł, aby stworzyć tego typu usługę, zrodził się z potrzeb obecnego rynku. Teraz wiele lokali gastronomicznych posiada monitoring, a sprawdzanie nagrań, często zajmuje bardzo dużo czasu, dlatego uprościliśmy ten proces, umożliwiając szybkie odszukanie momentów, kiedy dokonywana jest transakcja. 

To naprawdę, spory krok w kierunku rozwoju infrastruktury technologicznej w gastronomii, dlatego też jesteśmy szczerze dumni, że pokaliśmy to rozwiązanie właśnie w Nowym Jorku.  

Przeczytaj również: Czym wyróżnia się POSbistro? Czyli podstawy, które powinieneś znać zanim kupisz system

 

Autor: Izabela Głód

[banner id=”5004″]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *