POSbistro zaprasza na krakowskie Targi HORECA oraz F&B Day!

W dniach 20-22 listopada w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków odbędzie się kolejna edycja Targów HORECA, skierowanych do branż gastronomicznej, hotelarskiej i winiarskiej. 

Targi HORECA to wydarzenie, podczas którego wszystkie osoby związane z gastronomią i nie tylko mają szansę zyskać wiele ciekawych doświadczeń oraz poznać nowe trendy panujące na rynku i innowacyjne rozwiązania. Hasło przewodnie tegorocznej edycji to “tradycja w natarciu”. Nawiązuje ono do akcji zainicjowanej przez firmę Targi w Krakowie – organizatora targów HORECA – i ma na celu przywrócenie do łask zapomnianego warzywa, kiedyś chętnie uprawianego w małopolsce – głąbika krakowskiego, czyli sałaty szparagowej. 

Jak co roku serdecznie zapraszamy na stoisko POSbistro, na którym będzie można się zapoznać z naszą ofertą i miło spędzić czas. Będziemy do Państwa dyspozycji przez wszystkie trzy dni targów na stoisku C13 w sektorze HORECA/GASTROFOOD.

Ponadto, podczas tegorocznych targów, w dniu 21 listopada, odbędzie się wydarzenie F&B Day, którego POSbistro jest współorganizatorem. Jest ono kierowane do managerów i kierowników gastronomii. Zostanie na nim zaprezentowany niekonwencjonalny program warsztatów, szkoleń, będą nawet prowadzone rekrutacje pracowników. 

New Call-to-action

Tematem prelekcji organizowanej przez naszą firmę będą “Dowozy jedzenia – na własną rękę czy poprzez serwis online?”, którą wygłosi Mateusz Wawro – autor kanału Głodny na YT . Zapraszamy do Sali Wiedeń w godzinach 10:20 – 11:25. Na miejscu będą Państwo mogli zapoznać się z naszym oprogramowaniem i wypróbować je na żywo.

Bilety na cykl spotkań podczas F&B DAY są już dostępne na stronie: https://akademiahoreca.pl/. Cena obejmuje cały program panelu F&B DAY oraz bezpłatne zwiedzanie Targów.

Życzymy udanych targów i do zobaczenia na POSbistrowym stoisku C13!

New call-to-action

Anna Siwek

Jako absolwentka edytorstwa i marketingu, wiedzę wyniesioną ze studiów przekuwam w tworzenie atrakcyjnych i przydatnych treści dla właścicieli lokali gastronomicznych. Pokazuję jak wykorzystać nowoczesne systemy POS, by z sukcesem prowadzić własny biznes. W wolnym czasie z zamiłowaniem przemierzam szlaki krakowskiej gastronomii.

Anna Siwek has 160 posts and counting. See all posts by Anna Siwek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *