POSbistro zaprasza na krakowskie Targi HORECA oraz F&B Day!

W dniach 20-22 listopada w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków odbędzie się kolejna edycja Targów HORECA, skierowanych do branż gastronomicznej, hotelarskiej i winiarskiej. 

Targi HORECA to wydarzenie, podczas którego wszystkie osoby związane z gastronomią i nie tylko mają szansę zyskać wiele ciekawych doświadczeń oraz poznać nowe trendy panujące na rynku i innowacyjne rozwiązania. Hasło przewodnie tegorocznej edycji to “tradycja w natarciu”. Nawiązuje ono do akcji zainicjowanej przez firmę Targi w Krakowie – organizatora targów HORECA – i ma na celu przywrócenie do łask zapomnianego warzywa, kiedyś chętnie uprawianego w małopolsce – głąbika krakowskiego, czyli sałaty szparagowej. 

Jak co roku serdecznie zapraszamy na stoisko POSbistro, na którym będzie można się zapoznać z naszą ofertą i miło spędzić czas. Będziemy do Państwa dyspozycji przez wszystkie trzy dni targów na stoisku C13 w sektorze HORECA/GASTROFOOD.

New call-to-action

Ponadto, podczas tegorocznych targów, w dniu 21 listopada, odbędzie się wydarzenie F&B Day, którego POSbistro jest współorganizatorem. Jest ono kierowane do managerów i kierowników gastronomii. Zostanie na nim zaprezentowany niekonwencjonalny program warsztatów, szkoleń, będą nawet prowadzone rekrutacje pracowników. 

Tematem prelekcji organizowanej przez naszą firmę będą “Dowozy jedzenia – na własną rękę czy poprzez serwis online?”, którą wygłosi Mateusz Wawro – autor kanału Głodny na YT . Zapraszamy do Sali Wiedeń w godzinach 10:20 – 11:25. Na miejscu będą Państwo mogli zapoznać się z naszym oprogramowaniem i wypróbować je na żywo.

Bilety na cykl spotkań podczas F&B DAY są już dostępne na stronie: https://akademiahoreca.pl/. Cena obejmuje cały program panelu F&B DAY oraz bezpłatne zwiedzanie Targów.

Życzymy udanych targów i do zobaczenia na POSbistrowym stoisku C13!

New call-to-action

Anna Siwek

Jako absolwentka marketingu i komunikacji rynkowej oraz edytorstwa, wiedzę wyniesioną ze studiów przekuwam w tworzenie atrakcyjnych i przydatnych treści dla właścicieli lokali gastronomicznych. Pokazuję jak wykorzystać nowoczesne systemy POS, by z sukcesem prowadzić własny biznes. W wolnym czasie z zamiłowaniem przemierzam szlaki krakowskiej gastronomii.

Anna Siwek has 168 posts and counting. See all posts by Anna Siwek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *