Raport o kondycji polskiej gastronomii – podziel się swoim doświadczeniem!

Jesteś właścicielem lub managerem lokalu gastronomicznego? Podziel się swoim doświadczeniem i pomóż nam stworzyć raport o kondycji polskiej gastronomii.

Weź udział w badaniu POSbistro i pomóż nam stworzyć prawdziwy obraz polskiej gastronomii w dobie pandemii. Wypełnij ankietę i podziel się swoim doświadczeniem!

ANKIETA

Na podstawie badania przygotowujemy drugą część raportu o stanie rynku gastronomicznego w Polsce w czasie pandemii. Jeśli chcesz przeczytać poprzedni raport z czerwca 2020 roku, znajdziesz go na stronie Rzeczpospolitej: Restauracje po otwarciu dalej mocno pod kreską

Możesz też posłuchać naszej rozmowy w Onet Rano.

Dziękujemy za zaangażowanie i podzielenie się swoją opinią! Zbieramy odpowiedzi do 23 maja 2021.

* Ankieta jest anonimowa, ale jeśli chcesz jako pierwszy uzyskać dostęp do naszego raportu, zostaw nam swój e-mail na końcu formularza.

New Call-to-action

Anna Siwek

Jako absolwentka marketingu i komunikacji rynkowej oraz edytorstwa, wiedzę wyniesioną ze studiów przekuwam w tworzenie atrakcyjnych i przydatnych treści dla właścicieli lokali gastronomicznych. Pokazuję jak wykorzystać nowoczesne systemy POS, by z sukcesem prowadzić własny biznes. W wolnym czasie z zamiłowaniem przemierzam szlaki krakowskiej gastronomii.

Anna Siwek has 168 posts and counting. See all posts by Anna Siwek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *