Sposób na kolejkę! Moduł numerków zamówień w POSbistro

Wakacje, to bardzo aktywny czas, zwłaszcza dla branży gastronomicznej. Często liczba klientów składających zamówienie jest tak duża, że ciężko sobie z tym poradzić. W konsekwencji klienci stają się sfrustrowani czasem oczekiwania na posiłek, a nierzadko również wynikającymi przy tej okazji pomyłkami.

Nie każdy lokal, tak jak słynna sieć fast foodów McDonald’s potrafi sobie radzić w dużymi kolejkami. Nie każdego przedsiębiorcę stać na własne oprogramowanie, które pomoże mu uprościć ten proces. Dlatego, najlepszym rozwiązaniem problemu kolejek jest skorzystanie z już istniejących rozwiązań, które są na wyciągnięcie ręki.

Moduł numerów zamówień

Moduł numerów zamówień to jedna z funkcji systemu sprzedażowego POSbistro, która umożliwia wyświetlanie skrótowych numerów konkretnych zamówień na wyświetlaczu wewnątrz lub na zewnątrz lokalu. Taki moduł posiada dwie rubryki “w trakcie” – tutaj widnieją wszystkie zamówienia, które są aktualnie realizowane oraz “gotowe” – są to zamówienia do odbioru. Numerki znajdują się na dole paragonu klienta, stąd jasne jest, które zamówienie jest czyje.

New call-to-action

Taki, nowoczesny wyświetlacz można zawiesić tuż nad ladą lub bliżej sufitu, aby był widoczny, dla wszystkich gości w lokalu. Moduł numerków zamówień jest w pełni zintegrowany z systemem sprzedażowym POSbistro. Wyświetlacz powinien posiadać przeglądarkę html.

Jeśli posiadamy duży lokal, w którym jest kilka pomieszczeń, lub osobno ogródek czy piwnica, powinniśmy pomyśleć o rozmieszczeniu kilku wyświetlaczy, które będą informowały gości, że zamówienie jest gotowe do odbioru.

Dlaczego moduł numerków?

 • szybka i sprawna „wydawka” posiłków
 • brak pomyłek
 • brak „sztucznego” tłumu przy ladzie
 • komfort klientów i pracowników
 • nowoczesny wizerunek firmy

Zautomatyzowany proces wydawania posiłków dzięki systemowi POSbistro to sprawdzone i idealne rozwiązanie dla:

 • food trucków
 • lokali typu bistro
 • obiektów gastronomicznych w centrum atrakcji turystycznych
 • lodziarni
 • kawiarni
 • barów szybkiej obsługi

Ze względu na specyfikacje i kompatybilność z pozostałymi urządzeniami, POSbistro rekomenduje konkretne modele wyświetlaczy:

Samsung DB22D-P 22″ – idealny do modułu kuchnia (KDS z ang. Kitchen Display System) oraz modułu numerków zamówień. Idealnie sprawdzi się w mniejszych lokalach lub punktach usługowych jak food truck, kawiarnia, restauracje z jedzeniem na wynos, kebab itp.​

Samsung DB32 32″ – wyświetlacz może być wykorzystywany w kuchni, jako ekran zamówień (KDS), moduł numerków zamówień, czy moduł prezentacji. Idealnie sprawdzi się w lokalach typu bistro, barach szybkiej obsługi, czy w kawiarnii.​

Samsung DB40D 40″ – największy z dostępnych, rekomendowanych wyświetlaczy, idealnie sprawdzi się we wszelkich lokalach o dużej powierzchni, a także podczas wydarzeń, festiwali itp. Dzięki modułowi numerków zamówień, klient dostrzeże status swojego zamówienia nawet z dalekiej odległości.

Czytaj również: Czym wyróżnia się POSbistro? Czyli podstawy, które powinieneś znać zanim kupisz system

New call-to-action

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *