Najdroższy hot dog świata – rekord Guinessa!

Restauracja Serendipity 3 znajdująca się w Nowym Jorku umieściła w swoim menu hot doga za 69 dolarów i tym samym trafiła do księgi rekordów Guinnessa! Ich hot dog został okrzyknięty najdroższym hot dogiem świata. Co w nim takiego niezwykłego?

Rekordowy hot dog

Rekordowy hot dog za 69 dolarów jest wykonany z bardzo drogich składników. W środku 30-centymetrowej, importowanej z Niemiec bułki, znajdziemy wołowinę grillowaną na oleju z białych trufli, masło z białych trufli z dodatkiem foie gras (czyli pasztetu z gęsich wątróbek) z czarnymi truflami, pomidory, ketchup, musztardę Dijon z czarnymi truflami i słodkimi karmelizowanymi cebulkami Vidalia.

Przepis na najdroższy hot dog świata stworzył właściciel lokalu – Stephen Bruce, przy współpracy z tamtejszym szefem kuchni.

Restauracja Serendipity 3 serwuje również najdroższe lody i największą gorącą czekoladę na świecie!

Jedno jest pewne – właściciel tej restauracji ma bardzo twórcze pomysły na promocję. A w jaki sposób Wy próbujecie sprawić, by wasza restauracja była wyjątkowa, jedyna taka na świecie?

Autor: Agnieszka Śliwińska

Jeśli interesuje cię serwowanie hot dogów i posiadasz swojego food-trucka, to mamy dla Ciebie coś w sam raz! Z naszym darmowym ebookiem dowiesz się jak usprawnić prowadzenie takiego biznesu. Zapraszamy do pobrania poradnika – może następnym razem to o Tobie będziemy pisać na „łamach” tego bloga? 😉

Ebook_POSbistro_Food_Truck

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *