Tap on the line – pub ze smakiem i historią

Tap on the line to pub, który w tym roku został wyróżniony w konkursie Restaurant & Bar Design Awards. Zajął pierwsze miejsce w kategorii „PUB”.

Pub znajduje się na platformie stacji kolejowej Kew Gardens w Richmond.

W 2013 roku właściciele budynku postanowili go odnowić. Łącząc zabytkowy charakter wnętrza z nowoczesnym dizajnem udało się stworzyć niesamowity klimat – tym samym lokal otrzymał drugie życie.

BLOG POSbistro - Tap on the line

Warto dodać, że budynek, w którym mieści się Tap on the line jest dwupiętrowy i zbudowany z żółtej cegły. Tego typu budynki są bardzo rzadkie w Anglii i jako zabytki wiktoriańskiej architektury są chronione w ramach obszaru ochrony Kew Gardens.

BLOG POSbistro - Tap on the line

Pub odwiedzany jest najczęściej przez tych, którzy przed podróżą pociągiem chcą zjeść lekkie śniadanie i napić się pysznej kawy. Tap on the line znajduje się na platformie kolejowej, więc jest to idealna przestrzeń zarówno dla turystów, jak i miejscowych.

BLOG POSbistro - Tap on the line

Pub znajduje się nieopodal Królewskich Ogrodów Botanicznych, więc jest również idealnym miejscem na zakończenie pieszych wycieczek.

Wnętrze lokalu jest nowoczesne, ale mimo wszystko zachowało swój historyczny klimat.

BLOG POSbistro - Tap on the line

Pub oferuje duży wybór wysokiej jakości posiłków, piwa i wina. Możemy tam skosztować oryginalnych drinków i sezonowych piw z beczki.

Jak Wam się podoba?

Autor: Agnieszka Śliwińska

Źródło zdjęć: http://tapontheline.co.uk/[/caption]

POSbistro system dla gastronomii na tablety

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *