Wydarzenia gastronomiczne w pierwszej połowie 2018 roku

Jesteś restauratorem, właścicielem punktu gastronomicznego, a może po prostu interesujesz się kuchnią? Jeśli tak, sprawdź nadchodzące wydarzenia gastronomiczne w 2018 roku i już teraz zaplanuj swój grafik.

Najbliższe wydarzenia gastronomiczne

Pierwszy kwartał 2018 roku zapowiada się bardzo intensywnie! Jeśli chcesz śledzić nadchodzące wydarzenia, są one aktualizowane na bieżąco w tym kalendarzu. Poniżej prezentujemy przegląd polecanych przez nas wydarzeń!

  • Targi gastronomiczne Gastro Hotel odbędą się 7 marca w Kołobrzegu. Impreza dedykowana jest przede wszystkim dla menadżerów lub właścicieli hotelów. W programie konferencje, szkolenia, pokazy. Zwiedzający będą mieli okazję poznać nowości z branży, dedykowane rozwiązania informatyczne oraz najnowszej generacji urządzenia.
  • Eurogastro 2018 rozpocznie się 23 marca. Wśród atrakcji m.in.: „10. Olimpiada Kawy”, „Chef Culinary Cup” oraz konkurs dla początkujących kucharzy „Kulinarny Talent 2018”. – Młodzi, którzy przed laty wygrywali konkursy, są dzisiaj szefami kuchni czołowych restauracji w Polsce – tłumaczy Robert Sowa, znany kucharz i restaurator.

Imprezy w drugim kwartale 2018 roku

Interesująco zapowiadają się kwiecień i maj. Warto udać się m.in. na:

– Targi żywności World Food Warsaw, które odbędą się w dniach 10 – 12 kwietnia w Warszawie. To okazja do spotkania z polskimi i zagranicznymi wystawcami. Impreza przeznaczona jest dla przedstawicieli branży spożywczej i gastronomicznej.

Jak zarabiać na winie w restauracji POSbistro

  •  Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych Polagra Food są organizowane w terminie 8 – 10 maja. Co roku do Poznania przyjeżdża kilkadziesiąt tysięcy osób z całego świata w poszukiwaniu inspiracji. Interesująco zapowiadają się również konferencje, szkolenia, panele dyskusyjne.
  • Targi gastronomiczne Warsaw Gastro Show rozpoczną się 24 maja. To wydarzenie organizowane dla reprezentantów branży spożywczej, gastronomicznej, hotelarskiej. Zwiedzający będą mieli okazję poznać nowe rozwiązania stosowane w gastronomii, a także uczestniczyć w warsztatach – wśród tegorocznych prelegentów wystąpi m.in. Anna Dębska, redaktor naczelna serwisu gdziezjesc.info.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wydarzeń gastronomicznych w 2018 roku, zapoznaj się z naszym artykułem „Wydarzenia gastronomiczne w 2018 roku! Sprawdź gdzie warto się wybrać”

POSbistro system dla gastronomii na tablety

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *