Z miłości do włoskiej kuchni… Poznaj success story naszego klienta!

Zarządzanie kilkoma punktami gastronomicznymi może być nie lada wyzwaniem – zarówno pod względem logistycznym, jak i skutecznego planowania. Jeden z naszych klientów otworzył niedawno trzecią lokalizację, a POSbistro pomaga mu w zarządzaniu siecią lokali. Odwiedziliśmy go, by przedstawić Wam jego historię! 

Giona – włoski klimat w Polsce

Pomysł na powstanie lokalu pojawił się u właścicieli podczas częstych podróży do Włoch. Zapragnęli oni bowiem przenieść odrobinę tego klimatu do Polski. Podstawowym produktem w lokalu jest pizza o charakterystycznym, prostokątnym kształcie. Przepis na nią wywodzi się z regionu Salerno. Oprócz świetnej pizzy, Giona oferuje także dobrą kawę i różnorodne ciasta. Można w niej zamówić również burgery i makarony.

“Można powiedzieć, że nasz lokal powstał z miłości do jedzenia” – właśnie tak mówi o niej właściciel, Krzysztof Skura.

Giona to obecnie trzy lokale, z czego jeden z nich dopiero rozpoczął swoją działalność w Krakowie. Cały zespół dokłada wszelkich starań, by jak najlepiej przyjąć gości.

“Klient zawsze wyczuje nasze nastawienie do biznesu, dlatego trzeba lubić to, co się robi – wtedy praca przynosi satysfakcję i spełnienie.” – mówi Krzysztof.

Poznaj historię Giony, którą nasz system wspiera na co dzień! 👇

POSbistro wspiera w zarządzaniu

W codziennej pracy właściciele postawili na system POSbistro, który ułatwia im sprawne zarządzanie kilkoma lokalizacjami i monitorowanie aktualnych statystyk w czasie rzeczywistym. Dzięki temu nie tylko mają pod kontrolą każdy lokal, ale mogą porównywać między sobą wyniki kilku lokalizacji. 

New call-to-action

Magda Okaz

Na co dzień łączę doświadczenie zdobyte w pracy w gastronomii oraz w marketingu, by tworzyć kreatywne treści internetowe dla restauratorów. Poprzez komunikację w mediach społecznościowych podpowiadam, jak wykorzystać nowoczesne systemy POS, by zarządzanie biznesem było proste i wygodne. W wolnym czasie zagłębiam się w świat historii true crime i psychologii.

Magda Okaz has 75 posts and counting. See all posts by Magda Okaz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *