Otwarcie gastronomii krok po kroku! DARMOWY PORADNIK!

Stworzyliśmy prawdziwą biblię dla początkujących restauratorów! Dowiedz się, jak otworzyć własny lokal gastronomiczny w 12 krokach. Nasz nowy poradnik powstał, by podsumować najważniejsze dokumenty i czynności, które są potrzebne do otwarcia gastronomii. Wspomnieliśmy o niezbędnych formalnościach, sposobach finansowania, wymogach prawnych, a także kwestiach lokalowych i marketingowych.

Otwarcie gastronomii – proces od A do Z

„12 kroków do otwarcia gastronomii” to kompleksowy poradnik, z którego dowiesz się, jakich niezbędnych formalności musisz dopełnić na poszczególnych etapach otwierania gastronomii. Poznasz także sposoby finansowania, wymogi związane z lokalem i sprzętem, a także kilka porad marketingowych.

W kolejnych rozdziałach poradnika znajdziesz dodatkowe, darmowe materiały do pobrania, związane z omawianym tematem. Dodatkowo, na końcu e-booka znajdziesz listę poradników do pobrania, które wspomogą Twój proces otwierania lokalu.

W poradniku znajdziesz także wypowiedzi i artykuły ekspertów z branży, którzy dzielą się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem. Poznasz ciekawe punkty widzenia na rynek gastronomiczny i uzyskasz porady od wieloletnich praktyków.

Darmowe kompendium gastronomicznej wiedzy

E-book powstał we współpracy z ekspertami z branży gastronomicznej. Swoim doświadczeniem podzielił się Piotr Grajewski – konsultant biznesowy z branży HoReCa oraz Adwokat Marta Kosecka, która specjalizuje się w prawie dla gastronomii.

Otwarcie lokalu gastronomicznego to duże przedsięwzięcie, do którego należy się dobrze przygotować. Z naszym kompleksowym poradnikiem, proces ten przebiegnie sprawnie, a Ty zyskasz pewność, że o niczym nie zapomnisz.

Kliknij poniżej, by pobrać darmowy poradnik o otwieraniu gastronomii! 👇

Pobierz e-book o BDO

Magda Okaz

Na co dzień łączę doświadczenie zdobyte w pracy w gastronomii oraz w marketingu, by tworzyć kreatywne treści internetowe dla restauratorów. Poprzez komunikację w mediach społecznościowych podpowiadam, jak wykorzystać nowoczesne systemy POS, by zarządzanie biznesem było proste i wygodne. W wolnym czasie zagłębiam się w świat historii true crime i psychologii.

Magda Okaz has 35 posts and counting. See all posts by Magda Okaz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *