5 powodów, dlaczego nabyliśmy aplikację Kekemeke

 

Od połowy kwietnia, czyli od momentu kiedy, jako spółka POSbistro nabyliśmy 100 proc. udziałów w aplikacji lojalnościowej Kekemeke, entuzjazm nas nie opuszcza. Ambitny plan rozwoju oraz integracji obu aplikacji daje nam porządną dawkę energii do działania! Poniżej wyjaśniamy, dlaczego zdecydowaliśmy się na zakup Kekemeke:

 

 

  1. Wierzymy w programy lojalnościowe oraz ich wpływ na zwiększenie zysków ze sprzedaży. Aplikację Kekemeke pobrano już ok. 200 tys. razy, a łączna wartość wszystkich nabitych pieczątek sięga prawie 30 milionów złotych. Te liczby wskazują, że mechanizm nagradzania lojalnych klientów działa, a my chcemy pomóc go rozwinąć jeszcze bardziej.

  2. Lubimy nowe i oryginalne! Jako POSbistro rozwijamy nasze oprogramowanie, wsłuchując się w potrzeby współczesnej gastronomii. Jako pierwsi wprowadziliśmy na polski rynek POSa w formie aplikacji mobilnej. Rozwijając nasz produkt tworzymy nowoczesne i użyteczne funkcjonalności m.in. aplikację na smartfon(iPhone/Android) dla właściciela do kontroli sprzedaży i pracy personelu w czasie rzezywistym: POSowner, aplikację do odbioru zamówień telefonicznych wyświetlającą dane i preferencje zakupowe dzwoniącego: POScaller, czy aplikację na smartwatch: POSpager. Gdy nadarzyła się okazja, by stać się posiadaczem kolejnej, rewolucyjnej aplikacji – po prostu zdecydowaliśmy się na zakup.

  3. Nasz Klient nasz Pan. Staramy się pomagać naszym klientom nie tylko w zakresie doradztwa związanego z oprogramowaniem POS, ale również poprzez dostarczanie im najbardziej kompleksowej usługi, jak to tylko możliwe. Zintegrowaliśmy już rozwiązania usprawniające, m.in. transakcje płatnicze, zamówienia online, monitoring przy użyciu kamer, zarządzanie obiektami hotelowymi, czy bezdotykowe przyjmowanie gotówki. Kekemeke to kolejny krok w tym kierunku.

 

  1. Potrzeba integracji. Sporo naszych klientów, korzystających również z Kekemeke, czekało na moment, w którym obie aplikacje będą ze sobą współpracować. Mając pełną swobodę, chcemy stopniowo integrować aplikacje, tak aby ułatwić pracę naszym klientom oraz partnerom biznesowym. W pierwszej kolejności planujemy zintegrować obie aplikacje w taki sposób, aby unikalny kod uprawniający do odebrania wirtualnej pieczątki w Kekemeke drukował się bezpośrednio na paragonie. Do tej pory to kelner każdorazowo wprowadzał taki kod na telefonie klienta. Proces ten chcemy więc znacznie uprościć, aby nie angażować personelu. Ponadto, planujemy udostępnić również możliwość drukowania dowolnych treści na dole paragonu, w celu zachęcenia klientów do pobrania aplikacji i skorzystania z promocji w wybranym lokalu. Kolejny etap to integracja z beaconami oraz rozwój modułu reklamowego.

 

  1. Prezent dla naszych klientów. Jak już wspomnieliśmy wyżej, siła sprawcza programów lojalnościowych jest olbrzymia. Wiemy to nie tylko z własnego doświadczenia, ale również z relacji naszych klientów oraz licznych przykładów z rynku, które jednoznacznie pokazują, że sprawnie przeprowadzona akcja lojalnościowa opłaca się. Chcieliśmy zatem uzupełnić nasze portfolio o produkt wspomagający sprzedaż i zwiększający zyski. Co więcej, nasi klienci, dostaną Kekemeke w cenie miesięcznego abonamentu.  

 

Korzystasz w lokalu z POSbistro i chciałbyś wypróbować aplikację Kekemeke?

Zgłoś się do nas

 

 

POSbistro system dla gastronomii na tablety

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *