POSbistro & KWHotel, czyli idealne rozwiązanie dla restauracji hotelowych

[banner id=”5277″]

 

Często, gdy jesteśmy na targach branżowych lub kiedy się do nas zgłaszacie, otrzymujemy zapytania o możliwość używania naszego systemu w obiektach hotelowych. POSbistro, owszem, posiada takie funkcje i w przypadku niewielkich pensjonatów, czy hoteli sprawdza się doskonale. Ze względu na to, że jesteśmy jednak rozwiązaniem dedykowanym dla sektora gastronomicznego i w tym kierunku rozwijamy nasz produkt, postanowiliśmy zintegrować POSbistro z jednym z najlepszych i niezawodnych systemów dla hoteli KWHotel.

 

Jak działa integracja?

 

Integracja systemów, w dużym uproszczeniu polega na przesyłaniu danych sprzedażowych z POSbistro do KWHotel. Co w praktyce wygląda tak, że każda informacja o zakupie w dowolnym punkcie gastronomicznym hotelu (np. bar, restauracja) jest automatycznie przypisywana do rezerwacji Gościa, który go dokonał. Co kluczowe, to rozwiązanie pomaga zarządzać sprzedażą w całym obiekcie, w jednym miejscu. Manager posiada również cenne informacje, jaki był faktyczny dochód uzyskany z danego klienta.

 

Zdecydowaliśmy się na integrację z systemem KWHotel, gdyż jest to prężnie rozwijający się polski produkt, z którego korzystają hotele na całym świecie. Ponadto, producenci tego rozwiązania oferują swoim klientom szereg funkcjonalności, niezbędnych do sprawnego zarządzania biznesem hotelowym, a także imponujący wybór opcji dodatkowych, jak na przykład integracja z booking.com, obsługa zamków magnetycznych, skanera dowodów osobistych i wiele innych. Ponadto system posiada również wersję internetową, a także autorską aplikację dla właścicieli hoteli służącą do obsługi rezerwacji.

 

[banner id=”5424″]

 

Nasze rozwiązanie z pewnością zadowoli przedsiębiorców, którzy:

 

  • posiadają kilkukondygnacyjne obiekty – POSbistro działa na tabletach i zamówienia mogą być przyjmowane w dowolnym miejscu w hotelu, a także w ogródku, czy w piwnicy,

  • posiadają oddzieloną kuchnię od baru/restauracji  – wszystkie zamówienia, nabijane na tablecie są przesyłane do kuchni drogą elektroniczną, gdzie kucharz odbiera je na ekranie tabletu i tą samą drogą informuje kelnera o możliwości odbioru. Nie ma więc znaczenia, gdzie fizycznie znajduje się kuchnia,

  • lubią mieć wszystko pod kontrolą – POSbistro działa w chmurze, dlatego dostęp do wszystkich informacji jest aktualizowany w czasie rzeczywistym, co daje możliwość śledzenia sprzedaży na bieżąco.

 

… i wiele wiele więcej.

Wszystkich chcących przetestować nasze rozwiązanie zapraszamy do kontaktu na POSbistro

 

Przeczytaj również: Czym wyróżnia się POSbistro? Czyli podstawy, które powinieneś znać zanim kupisz system

Autor: Izabela Głód

 

[banner id=”5004″]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *